Loucká 2742/42, 671 81 Znojmo
Bytový dům · Znojmo · Jihomoravský kraj
- Kód stavby10944699
- ID089f9ee7
- Aktualizováno
Shrnutí
Bytový dům na adrese Loucká 2742/42, 671 81 Znojmo, Jihomoravský kraj. Postaveno v období 1971–1980, má 3 podlaží včetně podzemních, zastavěná plocha 175 m². Změřená výška 10,7 m. Počet bytů: 6. Kód stavby v katastru: 10944699. Leží v záplavovém území Q100.
- Rok výstavby
- 1971–1980
- Podlaží (vč. podzemních)
- 3
- Zastavěná plocha (m²)
- 175
- Výška (m)
- 10,7
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Bytový dům
- Rok výstavby
- 1971–1980
- Podlaží (vč. podzemních)
- 3
- Byty
- 6
- Podlahová plocha (m²)
- neznámé
- Katastr
- 10944699
- ID budovy
- 089f9ee7-1c82-4b39-b277-3cbde3c72f93
- Aktualizováno
- 30. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 175
- Výška (m)
- 10,7 změřeno
- Obestavěný prostor (m³)
- ~1 636
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Záplavové území
- záplavové území Q100
Poloha
- Ulice
- Loucká
- Číslo
- 2742/42
- Obec
- Znojmo
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- PSČ
- 671 81
- Souřadnice (š, d)
- 48.83878, 16.05664
- Budovy v ulici
- 49
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 50 % budov v ulici se známým rokem
- Výška vůči obci Znojmo
- vyšší než 82 % budov v obci Znojmo se změřenou výškou
| před rokem 1920 | 588 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 922 | |
| 1946–1960 | 183 | |
| 1961–1970 | 285 | |
| 1971–1980 | 737 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 687 | |
| 1991–2000 | 779 | |
| 2001–2010 | 918 | |
| 2011 a později | 1 698 |
Starší než 60 % z nich, novější než 29 %.
| 1 podlaží | 3 691 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 667 | |
| 3 podlaží | 526 (tato budova) | |
| 4 podlaží | 309 | |
| 5 podlaží | 222 | |
| 6 podlaží | 48 | |
| 7 podlaží | 18 | |
| 8 podlaží | 4 | |
| 9 podlaží | 62 | |
| 10 a více podlaží | 2 |
82 % má méně podlaží, 8 % stejně.
Zpráva o budově
PDF a webová stránka · 119 Kč · jednorázově
- Záznam z úředního registru
- Půdorys a pohledy v měřítku
- Výška a obestavěný prostor
- Rizika: záplavové území
- 1 firma se sídlem zde
- Střecha a solární potenciál, spočítané při otevření
V okolí
Další budovy v ulici Loucká
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Loucká 2682/40, 671 81 Znojmo 1971–1980 · 3 podlaží | 1971–1980 | 3 podlaží |
| Loucká 2663/38, 671 81 Znojmo 1971–1980 · 3 podlaží | 1971–1980 | 3 podlaží |
| Loucká 2640/26c, 669 02 Znojmo 1971–1980 · 5 podlaží | 1971–1980 | 5 podlaží |
| Loucká 2639/26b, 669 02 Znojmo 1971–1980 · 5 podlaží | 1971–1980 | 5 podlaží |
| Loucká 2638/26a, 669 02 Znojmo 1971–1980 · 5 podlaží | 1971–1980 | 5 podlaží |
| Loucká 2637/36, 671 81 Znojmo 1971–1980 · 1 podlaží | 1971–1980 | 1 podlaží |
| Loucká 2519/20a, 669 02 Znojmo 1971–1980 · 4 podlaží | 1971–1980 | 4 podlaží |
| Loucká 3060/27, 671 81 Znojmo 1991–2000 · 2 podlaží | 1991–2000 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Pekařská 85, Sedlešovice, 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice 1971–1980 · 1 podlaží | 1971–1980 | 1 podlaží | 112 m |
| Pekařská 108, Sedlešovice, 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice 2003 · 1 podlaží | 2003 | 1 podlaží | 124 m |
| Melkusova 3050/40, 671 81 Znojmo 1920–1945 · 1 podlaží | 1920–1945 | 1 podlaží | 145 m |
| Melkusova 3049/39, 671 81 Znojmo 2020 · 2 podlaží | 2020 | 2 podlaží | 150 m |
| Pekařská 119, Sedlešovice, 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice 2006 · 1 podlaží | 2006 | 1 podlaží | 157 m |
| Krapkova 3007/39, 671 81 Znojmo 1920–1945 · 3 podlaží | 1920–1945 | 3 podlaží | 158 m |
| Krapkova 3008/40, 671 81 Znojmo 1920–1945 · 1 podlaží | 1920–1945 | 1 podlaží | 159 m |
| Znojemská 150, Sedlešovice, 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice 2009 · 3 podlaží | 2009 | 3 podlaží | 159 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Loucká 2742/42, Znojmo?
Budova Loucká 2742/42, Znojmo byla postavena v období 1971–1980.
Kolik podlaží má budova Loucká 2742/42, Znojmo?
Budova Loucká 2742/42, Znojmo má 3 podlaží včetně podzemních.
Jaký je kód stavby Loucká 2742/42, Znojmo v katastru?
Kód stavebního objektu je 10944699. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Leží budova Loucká 2742/42, Znojmo v záplavovém území?
Ano, v oficiálně vymezeném záplavovém území Q100.