Studánky 89, 382 73 Vyšší Brod
Objekt občanské vybavenosti · Vyšší Brod · Jihočeský kraj
- Kód stavby8701202
- ID65bc61ec
- Aktualizováno
Shrnutí
Objekt občanské vybavenosti na adrese Studánky 89, 382 73 Vyšší Brod, Jihočeský kraj. Postaveno 2017, má 2 podlaží včetně podzemních. Kód stavby v katastru: 8701202.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Záplavové území
- mimo vymezená záplavová území
Poloha
- Ulice
- Studánky
- Číslo
- 89
- Obec
- Vyšší Brod
- Kraj
- Jihočeský kraj
- PSČ
- 382 73
- Souřadnice (š, d)
- 48.57780, 14.31779
- Budovy v ulici
- 67
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 4 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 64 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 51 | |
| 1946–1960 | 36 | |
| 1961–1970 | 44 | |
| 1971–1980 | 77 | |
| 1981–1990 | 68 | |
| 1991–2000 | 71 | |
| 2001–2010 | 73 | |
| 2011 a později | 140 (tato budova) |
Novější než 78 %.
| 1 podlaží | 280 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 308 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 58 | |
| 4 podlaží | 14 | |
| 5 podlaží | 17 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
41 % má méně podlaží, 45 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Studánky
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Studánky 88, 382 73 Vyšší Brod 1981–1990 · 1 podlaží | 1981–1990 | 1 podlaží |
| Studánky 87, 382 73 Vyšší Brod 1981–1990 · 2 podlaží | 1981–1990 | 2 podlaží |
| Studánky 86, 382 73 Vyšší Brod 1981–1990 · 1 podlaží | 1981–1990 | 1 podlaží |
| Studánky 85, 382 73 Vyšší Brod 1981–1990 · 2 podlaží | 1981–1990 | 2 podlaží |
| Studánky 93, 382 73 Vyšší Brod 1999 · 2 podlaží | 1999 | 2 podlaží |
| Studánky 84, 382 73 Vyšší Brod 1981–1990 · 2 podlaží | 1981–1990 | 2 podlaží |
| Studánky 94, 382 73 Vyšší Brod 2015 · 1 podlaží | 2015 | 1 podlaží |
| Studánky 83, 382 73 Vyšší Brod 1981–1990 · 2 podlaží | 1981–1990 | 2 podlaží |
Otázky
Kdy byla postavena budova Studánky 89, Vyšší Brod?
Budova Studánky 89, Vyšší Brod byla dokončena v roce 2017.
Kolik podlaží má budova Studánky 89, Vyšší Brod?
Budova Studánky 89, Vyšší Brod má 2 podlaží včetně podzemních.
Jaký je kód stavby Studánky 89, Vyšší Brod v katastru?
Kód stavebního objektu je 8701202. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Studánky 89, Vyšší Brod? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/65bc61ec-e30d-4d82-bd8e-8421a02ac218" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/65bc61ec-e30d-4d82-bd8e-8421a02ac218", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/65bc61ec-e30d-4d82-bd8e-8421a02ac218",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()