Vysoké Studnice č.p. 42, 588 21
Objekt lesního hospodářství · Vysoké Studnice · Kraj Vysočina
- Kód stavby13707752
- ID6f450aa1
- Aktualizováno
Shrnutí
Objekt lesního hospodářství na adrese Vysoké Studnice č.p. 42, 588 21, Kraj Vysočina. Postaveno v období 1971–1980, má 2 podlaží včetně podzemních. Kód stavby v katastru: 13707752.
- Rok výstavby
- 1971–1980
- Podlaží (vč. podzemních)
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- ve zprávě
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Záplavové území
- mimo vymezená záplavová území
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- č.p. 42
- Obec
- Vysoké Studnice
- Kraj
- Kraj Vysočina
- PSČ
- 588 21
- Souřadnice (š, d)
- 49.39266, 15.73070
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| před rokem 1920 | 11 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 17 | |
| 1946–1960 | 3 | |
| 1961–1970 | 10 | |
| 1971–1980 | 19 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 14 | |
| 1991–2000 | 13 | |
| 2001–2010 | 19 | |
| 2011 a později | 20 |
Starší než 52 % z nich, novější než 33 %.
| 1 podlaží | 81 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 58 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 6 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
56 % má méně podlaží, 40 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Vysoké Studnice č.p. 107, 588 21 1981 · 3 podlaží | 1981 | 3 podlaží | 15 m |
| Vysoké Studnice č.p. 117, 588 21 1992 · 2 podlaží | 1992 | 2 podlaží | 21 m |
| Vysoké Studnice č.p. 116, 588 21 1991–2000 · 2 podlaží | 1991–2000 | 2 podlaží | 21 m |
| Vysoké Studnice č.p. 105, 588 21 1971–1980 · 2 podlaží | 1971–1980 | 2 podlaží | 25 m |
| Vysoké Studnice č.p. 104, 588 21 1971–1980 · 2 podlaží | 1971–1980 | 2 podlaží | 25 m |
| Vysoké Studnice č.p. 103, 588 21 1971–1980 · 3 podlaží | 1971–1980 | 3 podlaží | 25 m |
| Vysoké Studnice č.p. 102, 588 21 1971–1980 · 2 podlaží | 1971–1980 | 2 podlaží | 29 m |
| Vysoké Studnice č.p. 114, 588 21 1981–1990 · 2 podlaží | 1981–1990 | 2 podlaží | 32 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Vysoké Studnice č.p. 42?
Budova Vysoké Studnice č.p. 42 byla postavena v období 1971–1980.
Kolik podlaží má budova Vysoké Studnice č.p. 42?
Budova Vysoké Studnice č.p. 42 má 2 podlaží včetně podzemních.
Jaký je kód stavby Vysoké Studnice č.p. 42 v katastru?
Kód stavebního objektu je 13707752. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Vysoké Studnice č.p. 42? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/6f450aa1-e374-4a01-a669-559c24c1a6f0" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/6f450aa1-e374-4a01-a669-559c24c1a6f0", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/6f450aa1-e374-4a01-a669-559c24c1a6f0",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()