Na Samotě 217, 277 31 Velký Borek
Rodinný dům · Velký Borek · Středočeský kraj
- Kód stavby2086921
- IDe088d1a0
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Na Samotě 217, 277 31 Velký Borek, Středočeský kraj. Postaveno 1981, má 2 podlaží včetně podzemních. Kód stavby v katastru: 2086921.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Záplavové území
- mimo vymezená záplavová území
Poloha
- Ulice
- Na Samotě
- Číslo
- 217
- Obec
- Velký Borek
- Kraj
- Středočeský kraj
- PSČ
- 277 31
- Souřadnice (š, d)
- 50.34810, 14.51308
- Budovy v ulici
- 39
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 82 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 39 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 42 | |
| 1946–1960 | 20 | |
| 1961–1970 | 22 | |
| 1971–1980 | 38 | |
| 1981–1990 | 29 (tato budova) | |
| 1991–2000 | 48 | |
| 2001–2010 | 86 | |
| 2011 a později | 158 |
Starší než 61 % z nich, novější než 33 %.
| 1 podlaží | 329 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 160 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 13 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
65 % má méně podlaží, 32 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Na Samotě
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Na Samotě 216, 277 31 Velký Borek 2000 · 1 podlaží | 2000 | 1 podlaží |
| Na Samotě 218, 277 31 Velký Borek 1976 · 1 podlaží | 1976 | 1 podlaží |
| Na Samotě 215, 277 31 Velký Borek 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží |
| Na Samotě 219, 277 31 Velký Borek 1971–1980 · 1 podlaží | 1971–1980 | 1 podlaží |
| Na Samotě 214, 277 31 Velký Borek 1975 · 3 podlaží | 1975 | 3 podlaží |
| Na Samotě 220, 277 31 Velký Borek 1976 · 2 podlaží | 1976 | 2 podlaží |
| Na Samotě 213, 277 31 Velký Borek 1990 · 1 podlaží | 1990 | 1 podlaží |
| Na Samotě 212, 277 31 Velký Borek 1978 · 3 podlaží | 1978 | 3 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Na Vrších 298, 277 31 Velký Borek 2026 · 2 podlaží | 2026 | 2 podlaží | 46 m |
| Na Vrších 295, 277 31 Velký Borek 2025 · 2 podlaží | 2025 | 2 podlaží | 80 m |
| Na Vrších 285, 277 31 Velký Borek 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží | 90 m |
| Na Vrších 289, 277 31 Velký Borek 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží | 119 m |
| Na Vrších 297, 277 31 Velký Borek 2025 · 1 podlaží | 2025 | 1 podlaží | 131 m |
| Na Vrších 292, 277 31 Velký Borek 2024 · 1 podlaží | 2024 | 1 podlaží | 137 m |
| Na Vrších 283, 277 31 Velký Borek 2023 · 2 podlaží | 2023 | 2 podlaží | 147 m |
| Na Vrších 290, 277 31 Velký Borek 2024 · 1 podlaží | 2024 | 1 podlaží | 179 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Na Samotě 217, Velký Borek?
Budova Na Samotě 217, Velký Borek byla dokončena v roce 1981.
Kolik podlaží má budova Na Samotě 217, Velký Borek?
Budova Na Samotě 217, Velký Borek má 2 podlaží včetně podzemních.
Jaký je kód stavby Na Samotě 217, Velký Borek v katastru?
Kód stavebního objektu je 2086921. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Na Samotě 217, Velký Borek? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e088d1a0-6d92-428d-8f08-e0dcba9adf7a" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e088d1a0-6d92-428d-8f08-e0dcba9adf7a", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e088d1a0-6d92-428d-8f08-e0dcba9adf7a",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()