Přejít na obsah
Přihlásit se

Slivonice 5, 341 01 Velký Bor

Rodinný dům · Velký Bor · Plzeňský kraj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Slivonice 5, 341 01 Velký Bor, Plzeňský kraj. Postaveno v období 1981–1990, má 2 podlaží včetně podzemních. Kód stavby v katastru: 2851458.

Rok výstavby
1981–1990
Podlaží (vč. podzemních)
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1981–1990
Podlaží (vč. podzemních)
2
Podlahová plocha (m²)
neznámé
Katastr
2851458
ID budovy
a45ad5ff-e8a0-41bd-ab79-82e8f14b27d5
Aktualizováno
15. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Záplavové území
mimo vymezená záplavová území

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Slivonice zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Slivonice
Číslo
5
Obec
Velký Bor
Kraj
Plzeňský kraj
PSČ
341 01
Souřadnice (š, d)
49.36955, 13.78534
Budovy v ulici
61

Budovy v obci Velký Bor: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 33 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Velký Bor198 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Velký Bor
před rokem 1920
21
1920–1945
9
1946–1960
17
1961–1970
24
1971–1980
26
1981–1990
28 (tato budova)
1991–2000
18
2001–2010
21
2011 a později
34

Starší než 37 % z nich, novější než 49 %.

Podlaží v obci Velký Bor244 budov se známým údajem
Podlaží v obci Velký Bor
1 podlaží
167
2 podlaží
66 (tato budova)
3 podlaží
6
4 podlaží
4
5 podlaží
0
6 podlaží
1
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

68 % má méně podlaží, 27 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Slivonice

Adresa Postaveno Podlaží
Slivonice 4, 341 01 Velký Bor 1920–1945 1 podlaží
Slivonice 6, 341 01 Velký Bor 1946–1960 1 podlaží
Slivonice 7, 341 01 Velký Bor 1961–1970 1 podlaží
Slivonice 2, 341 01 Velký Bor 1920–1945 1 podlaží
Slivonice 10, 341 01 Velký Bor 1946–1960 2 podlaží
Slivonice č.ev. 17, 341 01 Velký Bor 1981 1 podlaží
Slivonice č.ev. 18, 341 01 Velký Bor 2022 2 podlaží
Slivonice č.ev. 20, 341 01 Velký Bor 2013 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Čečelovice č.p. 62, 388 01 2009 3 podlaží 475 m
Čečelovice č.p. 84, 388 01 2011 1 podlaží 511 m
Čečelovice č.p. 73, 388 01 1981–1990 2 podlaží 533 m
Čečelovice č.p. 65, 388 01 1961–1970 1 podlaží 546 m
Čečelovice č.p. 70, 388 01 1991–2000 1 podlaží 597 m
Čečelovice č.p. 54, 388 01 1981–1990 2 podlaží 620 m
Čečelovice č.p. 20, 388 01 1946–1960 2 podlaží 631 m
Čečelovice č.p. 33, 388 01 1961–1970 2 podlaží 637 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Slivonice 5, Velký Bor?

Budova Slivonice 5, Velký Bor byla postavena v období 1981–1990.

Kolik podlaží má budova Slivonice 5, Velký Bor?

Budova Slivonice 5, Velký Bor má 2 podlaží včetně podzemních.

Jaký je kód stavby Slivonice 5, Velký Bor v katastru?

Kód stavebního objektu je 2851458. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Slivonice 5, Velký Bor? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/a45ad5ff-e8a0-41bd-ab79-82e8f14b27d5" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Slivonice 5 za pár sekund