Přejít na obsah
Přihlásit se

Stará Lysá č.p. 204, 289 26

Rodinný dům · Stará Lysá · Středočeský kraj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Stará Lysá č.p. 204, 289 26, Středočeský kraj. Postaveno 2005, má 2 podlaží včetně podzemních. Kód stavby v katastru: 26281406.

Rok výstavby
2005
Podlaží (vč. podzemních)
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2005
Podlaží (vč. podzemních)
2
Podlahová plocha (m²)
neznámé
Katastr
26281406
ID budovy
aceeae4a-83f8-4cd4-aa06-3ab0e4b56fde
Aktualizováno
15. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Záplavové území
mimo vymezená záplavová území

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · © OpenStreetMap tato budova ostatní budovy
Ulice
neznámé
Číslo
č.p. 204
Obec
Stará Lysá
Kraj
Středočeský kraj
PSČ
289 26
Souřadnice (š, d)
50.22339, 14.79694
Budovy v ulici
neznámé

Budovy v obci Stará Lysá: statistiky

Srovnání

Rok výstavby v obci Stará Lysá325 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Stará Lysá
před rokem 1920
26
1920–1945
32
1946–1960
18
1961–1970
14
1971–1980
24
1981–1990
26
1991–2000
19
2001–2010
44 (tato budova)
2011 a později
122

Starší než 38 % z nich, novější než 49 %.

Podlaží v obci Stará Lysá349 budov se známým údajem
Podlaží v obci Stará Lysá
1 podlaží
246
2 podlaží
95 (tato budova)
3 podlaží
8
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

70 % má méně podlaží, 27 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Stará Lysá č.p. 210, 289 26 2004 2 podlaží 16 m
Stará Lysá č.p. 207, 289 26 2004 2 podlaží 21 m
Stará Lysá č.p. 206, 289 26 2009 2 podlaží 32 m
Stará Lysá č.p. 238, 289 26 2015 2 podlaží 40 m
Stará Lysá č.p. 247, 289 26 2020 2 podlaží 44 m
Stará Lysá č.p. 208, 289 26 2004 2 podlaží 54 m
Stará Lysá č.p. 236, 289 26 2014 2 podlaží 62 m
Stará Lysá č.p. 74, 289 26 2009 1 podlaží 71 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Stará Lysá č.p. 204?

Budova Stará Lysá č.p. 204 byla dokončena v roce 2005.

Kolik podlaží má budova Stará Lysá č.p. 204?

Budova Stará Lysá č.p. 204 má 2 podlaží včetně podzemních.

Jaký je kód stavby Stará Lysá č.p. 204 v katastru?

Kód stavebního objektu je 26281406. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Stará Lysá č.p. 204? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/aceeae4a-83f8-4cd4-aa06-3ab0e4b56fde" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Stará Lysá č.p. 204 za pár sekund