Přejít na obsah
Přihlásit se

Čechova 44, 538 62 Hrochův Týnec

Rodinný dům · Hrochův Týnec · Pardubický kraj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Čechova 44, 538 62 Hrochův Týnec, Pardubický kraj. Postaveno 2003, má 1 podlaží včetně podzemních, zastavěná plocha 162 m². Změřená výška 8,2 m. Počet bytů: 2. Kód stavby v katastru: 5249759.

Rok výstavby
2003
Podlaží (vč. podzemních)
1
Zastavěná plocha (m²)
162
Výška (m)
8,2

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2003
Podlaží (vč. podzemních)
1
Byty
2
Podlahová plocha (m²)
neznámé
Katastr
5249759
ID budovy
2c8b4bea-e003-4388-ab97-1f72044fed25
Aktualizováno
30. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
162
Výška (m)
8,2 změřeno
Obestavěný prostor (m³)
~1 081
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Záplavové území
mimo vymezená záplavová území

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Čechova zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Čechova
Číslo
44
Obec
Hrochův Týnec
Kraj
Pardubický kraj
PSČ
538 62
Souřadnice (š, d)
49.96227, 15.91279
Budovy v ulici
39

Budovy v obci Hrochův Týnec: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 8 % budov v ulici se známým rokem
Výška vůči obci Hrochův Týnec
vyšší než 69 % budov v obci Hrochův Týnec se změřenou výškou
Rok výstavby v obci Hrochův Týnec543 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Hrochův Týnec
před rokem 1920
70
1920–1945
67
1946–1960
38
1961–1970
42
1971–1980
76
1981–1990
49
1991–2000
37
2001–2010
81 (tato budova)
2011 a později
83

Starší než 15 % z nich, novější než 70 %.

Podlaží v obci Hrochův Týnec581 budov se známým údajem
Podlaží v obci Hrochův Týnec
1 podlaží
345 (tato budova)
2 podlaží
210
3 podlaží
14
4 podlaží
9
5 podlaží
3
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 59 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Čechova

Adresa Postaveno Podlaží
Čechova 43, 538 62 Hrochův Týnec 1961–1970 2 podlaží
Čechova 45, 538 62 Hrochův Týnec 1920–1945 1 podlaží
Čechova 42, 538 62 Hrochův Týnec 1920–1945 1 podlaží
Čechova 41, 538 62 Hrochův Týnec 1981–1990 1 podlaží
Čechova 47, 538 62 Hrochův Týnec 2018 1 podlaží
Čechova 40, 538 62 Hrochův Týnec 1981–1990 1 podlaží
Čechova 39, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 2 podlaží
Čechova 38, 538 62 Hrochův Týnec 1961–1970 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Cukrovarnická 307, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 2 podlaží 102 m
Cukrovarnická 306, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 2 podlaží 109 m
Podborská 61, 538 62 Hrochův Týnec 2005 2 podlaží 110 m
Školní 289, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 2 podlaží 111 m
Školní 291, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 1 podlaží 112 m
Cukrovarnická 305, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 2 podlaží 116 m
Cukrovarnická 304, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 2 podlaží 123 m
Školní 281, 538 62 Hrochův Týnec 1971–1980 2 podlaží 126 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Čechova 44, Hrochův Týnec?

Budova Čechova 44, Hrochův Týnec byla dokončena v roce 2003.

Kolik podlaží má budova Čechova 44, Hrochův Týnec?

Budova Čechova 44, Hrochův Týnec má 1 podlaží včetně podzemních.

Jaký je kód stavby Čechova 44, Hrochův Týnec v katastru?

Kód stavebního objektu je 5249759. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Čechova 44, Hrochův Týnec? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/2c8b4bea-e003-4388-ab97-1f72044fed25" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Čechova 44 za pár sekund