Přejít na obsah
Přihlásit se

Šimonkova č.ev. 1891, 538 03 Heřmanův Městec

Stavba pro rodinnou rekreaci · Heřmanův Městec · Pardubický kraj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Stavba pro rodinnou rekreaci na adrese Šimonkova č.ev. 1891, 538 03 Heřmanův Městec, Pardubický kraj. Postaveno 2026, má 2 podlaží včetně podzemních, zastavěná plocha 44 m², užitná plocha 54 m². Změřená výška 4,7 m. Počet bytů: 0. Kód stavby v katastru: 7146485.

Rok výstavby
2026
Podlaží (vč. podzemních)
2
Zastavěná plocha (m²)
44
Výška (m)
4,7

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Stavba pro rodinnou rekreaci
Rok výstavby
2026
Podlaží (vč. podzemních)
2
Byty
0
Užitná plocha (m²)
54
Katastr
7146485
ID budovy
2a3d7dc2-ab53-4e91-88ae-e44c3c51025c
Aktualizováno
30. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
44
Výška (m)
4,7 změřeno
Obestavěný prostor (m³)
~161
Tvar střechy
neznámé
2 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Záplavové území
mimo vymezená záplavová území

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Šimonkova zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Šimonkova
Číslo
č.ev. 1891
Obec
Heřmanův Městec
Kraj
Pardubický kraj
PSČ
538 03
Souřadnice (š, d)
49.93997, 15.65729
Budovy v ulici
43

Budovy v obci Heřmanův Městec: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
Výška vůči obci Heřmanův Městec
vyšší než 25 % budov v obci Heřmanův Městec se změřenou výškou
Rok výstavby v obci Heřmanův Městec1 290 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Heřmanův Městec
před rokem 1920
129
1920–1945
128
1946–1960
40
1961–1970
85
1971–1980
167
1981–1990
148
1991–2000
99
2001–2010
213
2011 a později
281 (tato budova)

Novější než 78 %.

Podlaží v obci Heřmanův Městec1 389 budov se známým údajem
Podlaží v obci Heřmanův Městec
1 podlaží
595
2 podlaží
633 (tato budova)
3 podlaží
111
4 podlaží
35
5 podlaží
12
6 podlaží
0
7 podlaží
2
8 podlaží
1
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

43 % má méně podlaží, 46 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Šimonkova

Adresa Postaveno Podlaží
Šimonkova č.ev. 2016, 538 03 Heřmanův Městec 2004 1 podlaží
Šimonkova č.ev. 2018, 538 03 Heřmanův Městec 2004 1 podlaží
Šimonkova č.ev. 2031, 538 03 Heřmanův Městec 2006 3 podlaží
Šimonkova č.ev. 2072, 538 03 Heřmanův Městec 2013 2 podlaží
Šimonkova č.ev. 2076, 538 03 Heřmanův Městec 2013 2 podlaží
Šimonkova č.ev. 2081, 538 03 Heřmanův Městec 2015 2 podlaží
Šimonkova č.ev. 2098, 538 03 Heřmanův Městec 2021 1 podlaží
Šimonkova 294, 538 03 Heřmanův Městec 1946–1960 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Pokorného 1103, 538 03 Heřmanův Městec 1919 2 podlaží 70 m
Hálkova č.ev. 2108, 538 03 Heřmanův Městec 2023 2 podlaží 72 m
Hálkova č.ev. 2020, 538 03 Heřmanův Městec 2004 1 podlaží 85 m
Pokorného 492, 538 03 Heřmanův Městec 1991–2000 1 podlaží 88 m
Hálkova č.ev. 2096, 538 03 Heřmanův Městec 2019 2 podlaží 110 m
Hálkova č.ev. 2054, 538 03 Heřmanův Městec 2010 2 podlaží 112 m
Pokorného 456, 538 03 Heřmanův Městec 2005 1 podlaží 114 m
Pokorného 406, 538 03 Heřmanův Městec 1920–1945 2 podlaží 116 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Šimonkova č.ev. 1891, Heřmanův Městec?

Budova Šimonkova č.ev. 1891, Heřmanův Městec byla dokončena v roce 2026.

Kolik podlaží má budova Šimonkova č.ev. 1891, Heřmanův Městec?

Budova Šimonkova č.ev. 1891, Heřmanův Městec má 2 podlaží včetně podzemních.

Jaký je kód stavby Šimonkova č.ev. 1891, Heřmanův Městec v katastru?

Kód stavebního objektu je 7146485. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Šimonkova č.ev. 1891, Heřmanův Městec? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/2a3d7dc2-ab53-4e91-88ae-e44c3c51025c" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Šimonkova č.ev. 1891 za pár sekund