Přejít na obsah
Přihlásit se

Skalice 31, 738 01 Frýdek-Místek

Rodinný dům · Frýdek-Místek · Moravskoslezský kraj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Skalice 31, 738 01 Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj. Postaveno v období 1946–1960, má 1 podlaží včetně podzemních, zastavěná plocha 177 m². Změřená výška 8,6 m. Počet bytů: 1. Kód stavby v katastru: 20286457.

Rok výstavby
1946–1960
Podlaží (vč. podzemních)
1
Zastavěná plocha (m²)
177
Výška (m)
8,6

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1946–1960
Podlaží (vč. podzemních)
1
Byty
1
Podlahová plocha (m²)
neznámé
Katastr
20286457
ID budovy
208d5f0c-bfaa-4f4e-8b11-dc1deeffe3c4
Aktualizováno
30. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
177
Výška (m)
8,6 změřeno
Obestavěný prostor (m³)
~615
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Záplavové území
mimo vymezená záplavová území

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Skalice zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Skalice
Číslo
31
Obec
Frýdek-Místek
Kraj
Moravskoslezský kraj
PSČ
738 01
Souřadnice (š, d)
49.64261, 18.39631
Budovy v ulici
778

Budovy v obci Frýdek-Místek: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 80 % budov v ulici se známým rokem
Výška vůči obci Frýdek-Místek
vyšší než 70 % budov v obci Frýdek-Místek se změřenou výškou
Rok výstavby v obci Frýdek-Místek6 702 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Frýdek-Místek
před rokem 1920
258
1920–1945
651
1946–1960
624 (tato budova)
1961–1970
778
1971–1980
990
1981–1990
609
1991–2000
464
2001–2010
867
2011 a později
1 461

Starší než 77 % z nich, novější než 14 %.

Podlaží v obci Frýdek-Místek7 305 budov se známým údajem
Podlaží v obci Frýdek-Místek
1 podlaží
2 940 (tato budova)
2 podlaží
2 903
3 podlaží
590
4 podlaží
352
5 podlaží
146
6 podlaží
110
7 podlaží
32
8 podlaží
131
9 podlaží
52
10 a více podlaží
49

0 % má méně podlaží, 40 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Skalice

Adresa Postaveno Podlaží
Skalice 30, 738 01 Frýdek-Místek 1946–1960 2 podlaží
Skalice 32, 738 01 Frýdek-Místek 1946–1960 1 podlaží
Skalice 29, 738 01 Frýdek-Místek 1920–1945 1 podlaží
Skalice 33, 738 01 Frýdek-Místek před rokem 1920 1 podlaží
Skalice 34, 738 01 Frýdek-Místek před rokem 1920 1 podlaží
Skalice 35, 738 01 Frýdek-Místek před rokem 1920 1 podlaží
Skalice 26, 738 01 Frýdek-Místek před rokem 1920 1 podlaží
Skalice 37, 738 01 Frýdek-Místek 1971–1980 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Baška č.p. 61, 739 01 1961–1970 1 podlaží 431 m
Baška č.p. 73, 739 01 1946–1960 1 podlaží 444 m
Baška č.p. 127, 739 01 před rokem 1920 1 podlaží 445 m
Baška č.p. 560, 739 01 2012 3 podlaží 489 m
Baška č.p. 565, 739 01 2013 2 podlaží 505 m
Baška č.p. 605, 739 01 2019 1 podlaží 579 m
Baška č.p. 568, 739 01 2014 2 podlaží 584 m
Baška č.p. 150, 739 01 1946–1960 2 podlaží 600 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Skalice 31, Frýdek-Místek?

Budova Skalice 31, Frýdek-Místek byla postavena v období 1946–1960.

Kolik podlaží má budova Skalice 31, Frýdek-Místek?

Budova Skalice 31, Frýdek-Místek má 1 podlaží včetně podzemních.

Jaký je kód stavby Skalice 31, Frýdek-Místek v katastru?

Kód stavebního objektu je 20286457. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Skalice 31, Frýdek-Místek? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/208d5f0c-bfaa-4f4e-8b11-dc1deeffe3c4" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Skalice 31 za pár sekund