Přejít na obsah
Přihlásit se

Těchoraz 22, 393 01 Červená Řečice

Rodinný dům · Červená Řečice · Kraj Vysočina

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Těchoraz 22, 393 01 Červená Řečice, Kraj Vysočina. Postaveno v období před rokem 1920, má 2 podlaží včetně podzemních, zastavěná plocha 740 m². Změřená výška 12,0 m. Počet bytů: 3. Kód stavby v katastru: 8829161.

Rok výstavby
před rokem 1920
Podlaží (vč. podzemních)
2
Zastavěná plocha (m²)
740
Výška (m)
12,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
před rokem 1920
Podlaží (vč. podzemních)
2
Byty
3
Podlahová plocha (m²)
neznámé
Katastr
8829161
ID budovy
cd4ee3c6-4fea-4a1f-b9e4-ef4710426ffb
Aktualizováno
30. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
740
Výška (m)
12,0 změřeno
Obestavěný prostor (m³)
~6 375
Tvar střechy
neznámé
20 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Záplavové území
mimo vymezená záplavová území

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · © OpenStreetMap tato budova ostatní budovy
Ulice
Těchoraz
Číslo
22
Obec
Červená Řečice
Kraj
Kraj Vysočina
PSČ
393 01
Souřadnice (š, d)
49.48055, 15.21601
Budovy v ulici
52

Budovy v obci Červená Řečice: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 74 % budov v ulici se známým rokem
Výška vůči obci Červená Řečice
vyšší než 98 % budov v obci Červená Řečice se změřenou výškou
Rok výstavby v obci Červená Řečice454 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Červená Řečice
před rokem 1920
47 (tato budova)
1920–1945
44
1946–1960
25
1961–1970
45
1971–1980
67
1981–1990
35
1991–2000
34
2001–2010
33
2011 a později
124

Starší než 90 % z nich.

Podlaží v obci Červená Řečice515 budov se známým údajem
Podlaží v obci Červená Řečice
1 podlaží
336
2 podlaží
151 (tato budova)
3 podlaží
21
4 podlaží
7
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

65 % má méně podlaží, 29 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Těchoraz

Adresa Postaveno Podlaží
Těchoraz 21, 393 01 Červená Řečice 1920–1945 2 podlaží
Těchoraz 20, 393 01 Červená Řečice před rokem 1920 1 podlaží
Těchoraz 25, 393 01 Červená Řečice 1961–1970 1 podlaží
Těchoraz 18, 393 01 Červená Řečice 1961–1970 1 podlaží
Těchoraz 17, 393 01 Červená Řečice 1991–2000 3 podlaží
Těchoraz 16, 393 01 Červená Řečice 1920–1945 1 podlaží
Těchoraz 28, 393 01 Červená Řečice 2002 2 podlaží
Těchoraz 29, 393 01 Červená Řečice 2013 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Pobistrýce č.ev. 3, 393 01 Pelhřimov 1988 1 podlaží 594 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Těchoraz 22, Červená Řečice?

Budova Těchoraz 22, Červená Řečice byla postavena v období před rokem 1920.

Kolik podlaží má budova Těchoraz 22, Červená Řečice?

Budova Těchoraz 22, Červená Řečice má 2 podlaží včetně podzemních.

Jaký je kód stavby Těchoraz 22, Červená Řečice v katastru?

Kód stavebního objektu je 8829161. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Těchoraz 22, Červená Řečice? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/cd4ee3c6-4fea-4a1f-b9e4-ef4710426ffb" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Těchoraz 22 za pár sekund