Bělkovice-Lašťany č.ev. 81, 783 16
Stavba pro rodinnou rekreaci · Bělkovice-Lašťany · Olomoucký kraj
- Kód stavby16218205
- IDdeb5b9eb
- Aktualizováno
Shrnutí
Stavba pro rodinnou rekreaci na adrese Bělkovice-Lašťany č.ev. 81, 783 16, Olomoucký kraj. Postaveno 2021, má 1 podlaží včetně podzemních, zastavěná plocha 59 m², užitná plocha 50 m². Změřená výška 4,5 m. Počet bytů: 0. Kód stavby v katastru: 16218205.
- Rok výstavby
- 2021
- Podlaží (vč. podzemních)
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 59
- Výška (m)
- 4,5
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Stavba pro rodinnou rekreaci
- Rok výstavby
- 2021
- Podlaží (vč. podzemních)
- 1
- Byty
- 0
- Užitná plocha (m²)
- 50
- Katastr
- 16218205
- ID budovy
- deb5b9eb-d0da-4bca-9ec0-0c3ce1303852
- Aktualizováno
- 15. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 59
- Výška (m)
- 4,5 změřeno
- Obestavěný prostor (m³)
- ~224
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Záplavové území
- mimo vymezená záplavová území
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- č.ev. 81
- Obec
- Bělkovice-Lašťany
- Kraj
- Olomoucký kraj
- PSČ
- 783 16
- Souřadnice (š, d)
- 49.68242, 17.35169
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
- Výška vůči obci Bělkovice-Lašťany
- vyšší než 13 % budov v obci Bělkovice-Lašťany se změřenou výškou
| před rokem 1920 | 64 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 63 | |
| 1946–1960 | 56 | |
| 1961–1970 | 60 | |
| 1971–1980 | 97 | |
| 1981–1990 | 76 | |
| 1991–2000 | 69 | |
| 2001–2010 | 101 | |
| 2011 a později | 250 (tato budova) |
Novější než 70 %.
| 1 podlaží | 384 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 446 | |
| 3 podlaží | 27 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 1 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 1 |
0 % má méně podlaží, 45 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Bělkovice-Lašťany č.ev. 75, 783 16 2022 · 1 podlaží | 2022 | 1 podlaží | 127 m |
| Bělkovice-Lašťany č.ev. 128, 783 16 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží | 291 m |
| Dolany č.ev. 95, 783 16 2021 · 1 podlaží | 2021 | 1 podlaží | 296 m |
| Bělkovice-Lašťany č.ev. 124, 783 16 2013 · 2 podlaží | 2013 | 2 podlaží | 413 m |
| Bělkovice-Lašťany č.ev. 37, 783 16 2025 · 3 podlaží | 2025 | 3 podlaží | 562 m |
| Bělkovice-Lašťany č.ev. 51, 783 16 2020 · 2 podlaží | 2020 | 2 podlaží | 669 m |
| Bělkovice-Lašťany č.ev. 52, 783 16 2023 · 2 podlaží | 2023 | 2 podlaží | 674 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Bělkovice-Lašťany č.ev. 81?
Budova Bělkovice-Lašťany č.ev. 81 byla dokončena v roce 2021.
Kolik podlaží má budova Bělkovice-Lašťany č.ev. 81?
Budova Bělkovice-Lašťany č.ev. 81 má 1 podlaží včetně podzemních.
Jaký je kód stavby Bělkovice-Lašťany č.ev. 81 v katastru?
Kód stavebního objektu je 16218205. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Bělkovice-Lašťany č.ev. 81? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/deb5b9eb-d0da-4bca-9ec0-0c3ce1303852" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/deb5b9eb-d0da-4bca-9ec0-0c3ce1303852", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/deb5b9eb-d0da-4bca-9ec0-0c3ce1303852",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()