Strmá 752, 294 21 Bělá pod Bezdězem
Rodinný dům · Bělá pod Bezdězem · Středočeský kraj
- Kód stavby18723501
- ID5c9e932f
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strmá 752, 294 21 Bělá pod Bezdězem, Středočeský kraj. Postaveno v období 1961–1970, má 2 podlaží včetně podzemních. Kód stavby v katastru: 18723501.
- Rok výstavby
- 1961–1970
- Podlaží (vč. podzemních)
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- ve zprávě
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Záplavové území
- mimo vymezená záplavová území
Poloha
- Ulice
- Strmá
- Číslo
- 752
- Obec
- Bělá pod Bezdězem
- Kraj
- Středočeský kraj
- PSČ
- 294 21
- Souřadnice (š, d)
- 50.49765, 14.82222
- Budovy v ulici
- 37
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 67 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 241 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 259 | |
| 1946–1960 | 96 | |
| 1961–1970 | 106 (tato budova) | |
| 1971–1980 | 240 | |
| 1981–1990 | 168 | |
| 1991–2000 | 95 | |
| 2001–2010 | 173 | |
| 2011 a později | 246 |
Starší než 57 % z nich, novější než 37 %.
| 1 podlaží | 698 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 878 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 113 | |
| 4 podlaží | 27 | |
| 5 podlaží | 4 | |
| 6 podlaží | 1 | |
| 7 podlaží | 2 | |
| 8 podlaží | 3 | |
| 9 podlaží | 2 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
40 % má méně podlaží, 51 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strmá
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strmá 753, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 1 podlaží | před rokem 1920 | 1 podlaží |
| Strmá 750, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 2 podlaží | před rokem 1920 | 2 podlaží |
| Strmá 754, 294 21 Bělá pod Bezdězem 1961–1970 · 2 podlaží | 1961–1970 | 2 podlaží |
| Strmá 756, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 1 podlaží | před rokem 1920 | 1 podlaží |
| Strmá 758, 294 21 Bělá pod Bezdězem 2008 · 1 podlaží | 2008 | 1 podlaží |
| Strmá 760, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 2 podlaží | před rokem 1920 | 2 podlaží |
| Strmá 761, 294 21 Bělá pod Bezdězem 1920–1945 · 2 podlaží | 1920–1945 | 2 podlaží |
| Strmá 762, 294 21 Bělá pod Bezdězem 1981–1990 · 2 podlaží | 1981–1990 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Lidová 771, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 1 podlaží | před rokem 1920 | 1 podlaží | 78 m |
| Lidová 772, 294 21 Bělá pod Bezdězem 2008 · 1 podlaží | 2008 | 1 podlaží | 95 m |
| Lidová 773, 294 21 Bělá pod Bezdězem 1961–1970 · 2 podlaží | 1961–1970 | 2 podlaží | 99 m |
| Lidová 774, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 5 podlaží | před rokem 1920 | 5 podlaží | 120 m |
| Na Pískách 749, 294 21 Bělá pod Bezdězem 1920–1945 · 2 podlaží | 1920–1945 | 2 podlaží | 121 m |
| Lidová 776, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 5 podlaží | před rokem 1920 | 5 podlaží | 145 m |
| Na Pískách 748, 294 21 Bělá pod Bezdězem před rokem 1920 · 1 podlaží | před rokem 1920 | 1 podlaží | 148 m |
| Na Pískách 747, 294 21 Bělá pod Bezdězem 2008 · 1 podlaží | 2008 | 1 podlaží | 175 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strmá 752, Bělá pod Bezdězem?
Budova Strmá 752, Bělá pod Bezdězem byla postavena v období 1961–1970.
Kolik podlaží má budova Strmá 752, Bělá pod Bezdězem?
Budova Strmá 752, Bělá pod Bezdězem má 2 podlaží včetně podzemních.
Jaký je kód stavby Strmá 752, Bělá pod Bezdězem v katastru?
Kód stavebního objektu je 18723501. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strmá 752, Bělá pod Bezdězem? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/5c9e932f-e048-495c-a95e-0cd6173b89fe" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/5c9e932f-e048-495c-a95e-0cd6173b89fe", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/5c9e932f-e048-495c-a95e-0cd6173b89fe",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()