Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Strada Mare 234, Zărnești

Rodinný dům · Zărnești · župa Brașov

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Mare 234, Zărnești, župa Brașov. Postaveno 2023, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 90 m², hrubá podlahová plocha 180 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 122802-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
2023
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
90
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2023
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
180
Katastrální číslo
122802-C1
ID budovy
e6d83d6e-d452-41a4-a179-052ba68bdf8d
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
90
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~541
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Mare zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Mare
Číslo
234
Obec
Zărnești
Župa
Brașov
PSČ
505800
Souřadnice (š, d)
45.57588, 25.37069
Budovy v ulici
210

Budovy v obci Zărnești: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 3 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Zărnești1 329 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Zărnești
před rokem 1920
36
1920–1945
66
1946–1960
77
1961–1970
72
1971–1980
88
1981–1990
74
1991–2000
160
2001–2010
122
2011 a později
634 (tato budova)

Novější než 52 %.

Podlaží v obci Zărnești2 400 budov se známým údajem
Podlaží v obci Zărnești
1 podlaží
1 343
2 podlaží
682 (tato budova)
3 podlaží
280
4 podlaží
62
5 podlaží
16
6 podlaží
15
7 podlaží
2
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

56 % má méně podlaží, 28 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
k dispozici

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Strada Mare

Adresa Postaveno Podlaží
Mare 232, Zărnești 1980 1 podlaží
Strada Mare 238, Zărnești neznámé 1 podlaží
Mare 229, Zărnești 1849 2 podlaží
Strada Mare 225, Zărnești 1935 2 podlaží
Mare 247, Zărnești 1990 2 podlaží
Mare 219, Zărnești neznámé 2 podlaží
Strada Mare 219, Zărnești neznámé 1 podlaží
Mare 215, Zărnești 1970 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Școlii 206, Zărnești 1971 2 podlaží 121 m
Școlii 202, Zărnești 1994 2 podlaží 137 m
Fierăstrăului 12, Zărnești 2000 3 podlaží 142 m
Laterală 7, Zărnești neznámé 2 podlaží 167 m
Strada Laterală 11, Zărnești 1864 1 podlaží 172 m
Școlii 227, Zărnești 2015 1 podlaží 190 m
Strada Campului 1, Zărnești 2019 2 podlaží 193 m
Strada Laterală 19, Zărnești neznámé 2 podlaží 194 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Mare 234, Zărnești?

Budova Strada Mare 234, Zărnești byla postavena v roce 2023.

Kolik podlaží má budova Strada Mare 234, Zărnești?

Budova Strada Mare 234, Zărnești má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Mare 234, Zărnești?

Katastrální číslo je 122802-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Mare 234, Zărnești?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Mare 234, Zărnești? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6d83d6e-d452-41a4-a179-052ba68bdf8d" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Mare 234 za pár sekund