Mikes 1400, Zagon
Rodinný dům · Zagon · župa Covasna
- Kat. číslo25195-C1
- IDd46db499
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Mikes 1400, Zagon, župa Covasna. Postaveno 1954, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 25195-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Mikes
- Číslo
- 1400
- Obec
- Zagon
- Župa
- Covasna
- PSČ
- 527185
- Souřadnice (š, d)
- 45.76953, 26.11943
- Budovy v ulici
- 37
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 40 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 56 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 76 | |
| 1946–1960 | 92 (tato budova) | |
| 1961–1970 | 61 | |
| 1971–1980 | 59 | |
| 1981–1990 | 42 | |
| 1991–2000 | 53 | |
| 2001–2010 | 21 | |
| 2011 a později | 40 |
Starší než 55 % z nich, novější než 26 %.
| 1 podlaží | 602 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 116 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 21 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
81 % má méně podlaží, 16 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Mikes
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Mikes 1401, Zagon 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Mikes 1398, Zagon 1915 · 1 podlaží | 1915 | 1 podlaží |
| Strada Mikes 1406, Zagon 1996 | 1996 | neznámé |
| Mikes 1409, Zagon 1927 · 1 podlaží | 1927 | 1 podlaží |
| Mikes 1390, Zagon 1974 · 1 podlaží | 1974 | 1 podlaží |
| Strada Mikes 1389, Zagon 1994 · 1 podlaží | 1994 | 1 podlaží |
| Mikes 1389, Zagon 1996 · 1 podlaží | 1996 | 1 podlaží |
| Mikes 1411, Zagon 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Principală 525, Zagon 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 89 m |
| Nemes 1372, Zagon 1890 · 2 podlaží | 1890 | 2 podlaží | 143 m |
| Nemes 1370, Zagon 1910 · 1 podlaží | 1910 | 1 podlaží | 150 m |
| Nemes 1371A, Zagon 2014 · 3 podlaží | 2014 | 3 podlaží | 181 m |
| Principală 960, Zagon 1953 · 2 podlaží | 1953 | 2 podlaží | 186 m |
| Principală 959B, Zagon 2020 · 3 podlaží | 2020 | 3 podlaží | 192 m |
| Felszeg 562, Zagon 1986 · 1 podlaží | 1986 | 1 podlaží | 195 m |
| Felszeg 536, Zagon 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 216 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Mikes 1400, Zagon?
Budova Mikes 1400, Zagon byla postavena v roce 1954.
Kolik podlaží má budova Mikes 1400, Zagon?
Budova Mikes 1400, Zagon má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Mikes 1400, Zagon?
Katastrální číslo je 25195-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Mikes 1400, Zagon?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Mikes 1400, Zagon? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/d46db499-696b-4e0e-bfeb-91603230786b" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/d46db499-696b-4e0e-bfeb-91603230786b", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/d46db499-696b-4e0e-bfeb-91603230786b",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()