Strada Institutului 12, Vidra
Rodinný dům · Vidra · župa Ilfov
- Kat. číslo72761-C1
- IDa569af93
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Institutului 12, Vidra, župa Ilfov. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 46 m², hrubá podlahová plocha 46 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 72761-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 46
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 46
- Katastrální číslo
- 72761-C1
- ID budovy
- a569af93-db0f-438d-9905-e34b9d874a86
- Aktualizováno
- 5. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 46
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~138
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Institutului
- Číslo
- 12
- Obec
- Vidra
- Župa
- Ilfov
- PSČ
- 077185
- Souřadnice (š, d)
- 44.27038, 26.15402
- Budovy v ulici
- 8
Srovnání
| 1 podlaží | 4 202 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 262 | |
| 3 podlaží | 126 | |
| 4 podlaží | 8 | |
| 5 podlaží | 2 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 75 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Institutului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Institutului 10, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Institutului 8, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Institutului 6, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Institutului 5, Vidra 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Strada Institutului 4, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Institutului 2, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Institutului 2, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Gării 137, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 45 m |
| Gării 143, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 48 m |
| Strada Garii 139, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 49 m |
| Gării 139, Vidra 1990 · 2 podlaží | 1990 | 2 podlaží | 53 m |
| Strada Garii 141, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 57 m |
| Gării 145, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 57 m |
| Gării 147, Vidra 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 64 m |
| Strada Institultului 3, Vidra 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 69 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Strada Institutului 12, Vidra?
Budova Strada Institutului 12, Vidra má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Institutului 12, Vidra?
Katastrální číslo je 72761-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Institutului 12, Vidra?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Institutului 12, Vidra? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/a569af93-db0f-438d-9905-e34b9d874a86" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/a569af93-db0f-438d-9905-e34b9d874a86", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/a569af93-db0f-438d-9905-e34b9d874a86",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()