Salcâmilor 14, Decebal
Rodinný dům · Decebal · župa Satu Mare
- Kat. číslo110592-C1
- IDf697007d
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Salcâmilor 14, Decebal, župa Satu Mare. Postaveno 2005, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 141 m², hrubá podlahová plocha 424 m². Odhadovaná výška ~9,0 m. Katastrální číslo: 110592-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
- Rok výstavby
- 2005
- Podlaží
- 3
- Zastavěná plocha (m²)
- 141
- Výška (m)
- ~9,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2005
- Podlaží
- 3
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 424
- Katastrální číslo
- 110592-C1
- ID budovy
- f697007d-3012-433a-9df3-09d74f2a3dc8
- Aktualizováno
- 27. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 141
- Výška (m)
- ~9,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~1 272
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Nejsilnější zemětřesení v okruhu 200 km
- M5,0 · 9. října 2023 · 164 km odtud · v malé hloubce
- Zemětřesení M5+ v okruhu 200 km od roku 1900
- 1
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Salcâmilor
- Číslo
- 14
- Obec
- Decebal
- Župa
- Satu Mare
- PSČ
- 447356
- Souřadnice (š, d)
- 47.77454, 22.76369
- Budovy v ulici
- 14
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 100 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 39 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 94 | |
| 1946–1960 | 127 | |
| 1961–1970 | 172 | |
| 1971–1980 | 215 | |
| 1981–1990 | 114 | |
| 1991–2000 | 164 | |
| 2001–2010 | 68 (tato budova) | |
| 2011 a později | 538 |
Starší než 35 % z nich, novější než 60 %.
| 1 podlaží | 1 383 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 294 | |
| 3 podlaží | 45 (tato budova) | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 3 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
97 % má méně podlaží, 3 % stejně.
Zpráva o budově
PDF a webová stránka · 119 Kč · jednorázově
- Záznam z úředního registru
- Půdorys a pohledy v měřítku
- Hrubá podlahová plocha, výška a obestavěný prostor
- Střecha a solární potenciál, spočítané při otevření
V okolí
Další budovy v ulici Salcâmilor
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Salcâmilor 7, Decebal 2010 · 1 podlaží | 2010 | 1 podlaží |
| Salcâmilor 24, Decebal 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží |
| Salcâmilor 3, Decebal 2022 · 2 podlaží | 2022 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 53, Decebal 1991 · 1 podlaží | 1991 | 1 podlaží | 131 m |
| Strada Principală 86, Decebal 1989 · 1 podlaží | 1989 | 1 podlaží | 153 m |
| Strada Principală 78, Decebal 1978 · 1 podlaží | 1978 | 1 podlaží | 153 m |
| Strada Principală 76, Decebal 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží | 172 m |
| Strada Principală 74, Decebal 1987 · 2 podlaží | 1987 | 2 podlaží | 177 m |
| Trandafirilor 19, Decebal 2025 · 1 podlaží | 2025 | 1 podlaží | 201 m |
| Strada Principală 100, Decebal 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží | 206 m |
| Strada Principala 70, Decebal 1962 · 1 podlaží | 1962 | 1 podlaží | 206 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Salcâmilor 14, Decebal?
Budova Salcâmilor 14, Decebal byla postavena v roce 2005.
Kolik podlaží má budova Salcâmilor 14, Decebal?
Budova Salcâmilor 14, Decebal má 3 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Salcâmilor 14, Decebal?
Katastrální číslo je 110592-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Salcâmilor 14, Decebal?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.