Șoseaua Principala 39, Vărăști
Rodinný dům · Vărăști · župa Giurgiu
- Kat. číslo33400-C1
- IDfd567f71
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Șoseaua Principala 39, Vărăști, župa Giurgiu. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 162 m², hrubá podlahová plocha 162 m². Odhadovaná výška ~2,8 m. Katastrální číslo: 33400-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 162
- Výška (m)
- ~2,8
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 162
- Katastrální číslo
- 33400-C1
- ID budovy
- fd567f71-5154-4e65-8056-2d9d4d62079d
- Aktualizováno
- 26. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 162
- Výška (m)
- ~2,8
- Obestavěný prostor (m³)
- ~446
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Șoseaua Principala
- Číslo
- 39
- Obec
- Vărăști
- Župa
- Giurgiu
- PSČ
- 087245
- Souřadnice (š, d)
- 44.24385, 26.23362
- Budovy v ulici
- 377
Srovnání
| 1 podlaží | 846 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 160 | |
| 3 podlaží | 21 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 82 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Șoseaua Principala
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Șoseaua Principala 41, Vărăști 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Principala 33, Vărăști 1968 · 1 podlaží | 1968 | 1 podlaží |
| Șoseaua Principala 31, Vărăști 1940 · 1 podlaží | 1940 | 1 podlaží |
| Șoseaua Principala 47, Vărăști 2021 · 3 podlaží | 2021 | 3 podlaží |
| Șoseaua Principala 29, Vărăști 1954 · 1 podlaží | 1954 | 1 podlaží |
| Soseaua Principala 26, Vărăști 1977 · 1 podlaží | 1977 | 1 podlaží |
| Soseaua Principala 23, Vărăști 2005 · 2 podlaží | 2005 | 2 podlaží |
| Șoseaua Principala 23, Vărăști 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Macelarului 7, Vărăști 2010 | 2010 | neznámé | 105 m |
| Macelarului 11, Vărăști 2009 · 1 podlaží | 2009 | 1 podlaží | 131 m |
| Strada Macelarului 15, Vărăști 2011 · 1 podlaží | 2011 | 1 podlaží | 170 m |
| Macelarului 8, Vărăști 2011 · 2 podlaží | 2011 | 2 podlaží | 254 m |
| Libertatii 48, Vărăști 1995 · 1 podlaží | 1995 | 1 podlaží | 261 m |
| Strada Salcioara 55, Vărăști 1969 · 1 podlaží | 1969 | 1 podlaží | 326 m |
| Strada Salcioara 70, Vărăști 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 349 m |
| Strada Salcioara 51, Vărăști 1967 · 1 podlaží | 1967 | 1 podlaží | 354 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Șoseaua Principala 39, Vărăști?
Budova Șoseaua Principala 39, Vărăști má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Șoseaua Principala 39, Vărăști?
Katastrální číslo je 33400-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Șoseaua Principala 39, Vărăști?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Șoseaua Principala 39, Vărăști? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/fd567f71-5154-4e65-8056-2d9d4d62079d" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/fd567f71-5154-4e65-8056-2d9d4d62079d", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/fd567f71-5154-4e65-8056-2d9d4d62079d",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()