nr. 135, Orevița Mare
Rodinný dům · Orevița Mare · župa Mehedinți
- Kat. číslo52861-C1
- ID593ee4d6
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese nr. 135, Orevița Mare, župa Mehedinți. Postaveno 1976, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 52861-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
- Rok výstavby
- 1976
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- 135
- Obec
- Orevița Mare
- Župa
- Mehedinți
- PSČ
- 225403
- Souřadnice (š, d)
- 44.45473, 22.92626
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| před rokem 1920 | 4 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 90 | |
| 1946–1960 | 351 | |
| 1961–1970 | 187 | |
| 1971–1980 | 155 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 77 | |
| 1991–2000 | 62 | |
| 2001–2010 | 35 | |
| 2011 a později | 97 |
Starší než 26 % z nich, novější než 60 %.
| 1 podlaží | 1 360 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 243 | |
| 3 podlaží | 19 | |
| 4 podlaží | 5 | |
| 5 podlaží | 3 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 83 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 128, Orevița Mare 1964 · 1 podlaží | 1964 | 1 podlaží | 90 m |
| nr. 123, Orevița Mare 1965 · 1 podlaží | 1965 | 1 podlaží | 133 m |
| nr. 129, Orevița Mare 1940 · 2 podlaží | 1940 | 2 podlaží | 142 m |
| nr. 313, Orevița Mare 1975 · 1 podlaží | 1975 | 1 podlaží | 159 m |
| nr. 315, Orevița Mare 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 197 m |
| nr. 303, Orevița Mare 1956 · 2 podlaží | 1956 | 2 podlaží | 221 m |
| nr. 116, Orevița Mare 1950 · 1 podlaží | 1950 | 1 podlaží | 293 m |
| nr. 139, Orevița Mare 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 336 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Orevița Mare 135?
Budova Orevița Mare 135 byla postavena v roce 1976.
Kolik podlaží má budova Orevița Mare 135?
Budova Orevița Mare 135 má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Orevița Mare 135?
Katastrální číslo je 52861-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Orevița Mare 135?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Orevița Mare 135? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/593ee4d6-ec07-4163-97fc-c2415fbe08e6" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/593ee4d6-ec07-4163-97fc-c2415fbe08e6", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/593ee4d6-ec07-4163-97fc-c2415fbe08e6",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()