Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria
Rodinný dům · Valea Mare-Podgoria · župa Argeș
- Kat. číslo86837-C1
- ID6fc7da5d
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria, župa Argeș. Postaveno 2015, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 65 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~130 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 86837-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
- Rok výstavby
- 2015
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 65
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2015
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~130
- Katastrální číslo
- 86837-C1
- ID budovy
- 6fc7da5d-e9ec-5f8a-92e6-34c1632ccb00
- Aktualizováno
- 29. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 65
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~392
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Aleea Mirajului
- Číslo
- 11
- Obec
- Valea Mare-Podgoria
- Župa
- Argeș
- PSČ
- 117721
- Souřadnice (š, d)
- 44.87232, 24.89900
- Budovy v ulici
- 26
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 36 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 26 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 98 | |
| 1946–1960 | 165 | |
| 1961–1970 | 188 | |
| 1971–1980 | 217 | |
| 1981–1990 | 114 | |
| 1991–2000 | 174 | |
| 2001–2010 | 288 | |
| 2011 a později | 1 220 (tato budova) |
Novější než 51 %.
| 1 podlaží | 2 852 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 706 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 240 | |
| 4 podlaží | 49 | |
| 5 podlaží | 7 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
59 % má méně podlaží, 35 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- 1
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Aleea Mirajului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Aleea Mirajului 11B, Valea Mare-Podgoria 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží |
| Aleea Mirajului 11C, Valea Mare-Podgoria 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží |
| Aleea Mirajului 10, Valea Mare-Podgoria 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží |
| Aleea Mirajului 8, Valea Mare-Podgoria 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží |
| Aleea Mirajului 1, Valea Mare-Podgoria 2012 · 1 podlaží | 2012 | 1 podlaží |
| Aleea Mirajului 152, Valea Mare-Podgoria 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Aleea Mirajului 166, Valea Mare-Podgoria 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží |
| Aleea Mirajului 168, Valea Mare-Podgoria 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Morii 152, Valea Mare-Podgoria 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží | 25 m |
| Strada Morii 52, Valea Mare-Podgoria 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 80 m |
| Morii 52, Valea Mare-Podgoria 1945 · 1 podlaží | 1945 | 1 podlaží | 86 m |
| Morii 50, Valea Mare-Podgoria 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 98 m |
| Strada Morii 56A, Valea Mare-Podgoria 2021 · 2 podlaží | 2021 | 2 podlaží | 120 m |
| Strada Morii 46, Valea Mare-Podgoria 2013 · 2 podlaží | 2013 | 2 podlaží | 123 m |
| Morii 46, Valea Mare-Podgoria 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží | 127 m |
| Morii 49, Valea Mare-Podgoria 1977 · 3 podlaží | 1977 | 3 podlaží | 128 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria?
Budova Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria byla postavena v roce 2015.
Kolik podlaží má budova Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria?
Budova Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria?
Katastrální číslo je 86837-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Aleea Mirajului 11, Valea Mare-Podgoria? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/6fc7da5d-e9ec-5f8a-92e6-34c1632ccb00" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/6fc7da5d-e9ec-5f8a-92e6-34c1632ccb00", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/6fc7da5d-e9ec-5f8a-92e6-34c1632ccb00",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()