Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Berlin 19, Vădeni

Bytový dům · Vădeni · župa Brăila

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Bytový dům na adrese Strada Berlin 19, Vădeni, župa Brăila. Postaveno 2006, má 4 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 575 m², hrubá podlahová plocha 2 302 m². Odhadovaná výška ~12,0 m. Počet bytů: 28. Katastrální číslo: 79011-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
2006
Podlaží
4
Zastavěná plocha (m²)
575
Výška (m)
~12,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Bytový dům
Rok výstavby
2006
Podlaží
4
Byty
28
Hrubá podlahová plocha (m²)
2 302
Katastrální číslo
79011-C1
ID budovy
81d7063b-01f7-4dbb-9159-8ef60df5fdd3
Aktualizováno
24. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
575
Výška (m)
~12,0
Obestavěný prostor (m³)
~6 896
Tvar střechy
neznámé
25 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Berlin zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Berlin
Číslo
19
Obec
Vădeni
Župa
Brăila
PSČ
817200
Souřadnice (š, d)
45.38777, 28.00968
Budovy v ulici
8

Budovy v obci Vădeni: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Vădeni340 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Vădeni
před rokem 1920
5
1920–1945
0
1946–1960
8
1961–1970
25
1971–1980
25
1981–1990
19
1991–2000
27
2001–2010
35 (tato budova)
2011 a později
196

Starší než 58 % z nich, novější než 32 %.

Podlaží v obci Vădeni3 805 budov se známým údajem
Podlaží v obci Vădeni
1 podlaží
3 605
2 podlaží
174
3 podlaží
11
4 podlaží
15 (tato budova)
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

100 % má méně podlaží, 0,4 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Berlin

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Berlin 21, Vădeni 2006 4 podlaží
Strada Berlin 15, Vădeni neznámé 4 podlaží
Strada Berlin 23, Vădeni 2006 4 podlaží
Strada Berlin 13, Vădeni neznámé 4 podlaží
Strada Berlin 25, Vădeni 2006 4 podlaží
Strada Berlin 11, Vădeni neznámé 4 podlaží
Strada Berlin 27, Vădeni 2006 4 podlaží

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Berlin 19, Vădeni?

Budova Strada Berlin 19, Vădeni byla postavena v roce 2006.

Kolik podlaží má budova Strada Berlin 19, Vădeni?

Budova Strada Berlin 19, Vădeni má 4 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Berlin 19, Vădeni?

Katastrální číslo je 79011-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Berlin 19, Vădeni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Berlin 19, Vădeni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/81d7063b-01f7-4dbb-9159-8ef60df5fdd3" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Berlin 19 za pár sekund