Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

nr. 258A, Cristeștii Ciceului

Rodinný dům · Cristeștii Ciceului · župa Bistrița-Năsăud

Otevřít budovu zdarma 5 budov zdarma s novým účtem, bez karty

Shrnutí

Rodinný dům na adrese nr. 258A, Cristeștii Ciceului, župa Bistrița-Năsăud. Postaveno 2001, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 139 m², hrubá podlahová plocha 247 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 27090-C1.

Rok výstavby
2001
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
139
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2001
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
247
Katastrální číslo
27090-C1
ID budovy
de77c490-c6bb-4b02-94ca-00d74143e3f1
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
139
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~834
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
neznámé
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře tato budova ostatní budovy
Ulice
neznámé
Číslo
258A
Obec
Cristeștii Ciceului
Župa
Bistrița-Năsăud
PSČ
427366
Souřadnice (š, d)
47.19753, 24.09833
Budovy v ulici
neznámé

Budovy v obci Uriu: statistiky

Srovnání

Rok výstavby v obci Uriu410 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Uriu
před rokem 1920
3
1920–1945
9
1946–1960
95
1961–1970
114
1971–1980
51
1981–1990
29
1991–2000
38
2001–2010
14 (tato budova)
2011 a později
57

Starší než 14 % z nich, novější než 83 %.

Podlaží v obci Uriu586 budov se známým údajem
Podlaží v obci Uriu
1 podlaží
483
2 podlaží
93 (tato budova)
3 podlaží
7
4 podlaží
2
5 podlaží
0
6 podlaží
1
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

82 % má méně podlaží, 16 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Narciselor 11, Cristeștii Ciceului 1971 1 podlaží 144 m
Narciselor 9, Cristeștii Ciceului 1970 1 podlaží 155 m
Salcâmilor 24, Cristeștii Ciceului 1981 1 podlaží 354 m
Salcâmilor 57, Cristeștii Ciceului 1964 1 podlaží 378 m
Brutăriei 5, Cristeștii Ciceului 1930 1 podlaží 420 m
Chiliei 21, Cristeștii Ciceului neznámé 1 podlaží 432 m
Brutăriei 4, Cristeștii Ciceului 1930 1 podlaží 444 m
nr. 12, Cristeștii Ciceului 2025 1 podlaží 460 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Cristeștii Ciceului 258A?

Budova Cristeștii Ciceului 258A byla postavena v roce 2001.

Kolik podlaží má budova Cristeștii Ciceului 258A?

Budova Cristeștii Ciceului 258A má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Cristeștii Ciceului 258A?

Katastrální číslo je 27090-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Cristeștii Ciceului 258A? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/de77c490-c6bb-4b02-94ca-00d74143e3f1" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Cristeștii Ciceului 258A za pár sekund