Přejít na obsah
Přihlásit se

Aleea Valea Urdei 8, Urdari

Rodinný dům · Urdari · župa Gorj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Aleea Valea Urdei 8, Urdari, župa Gorj. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 37144-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
neznámé

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
37144-C1
ID budovy
d0a0f9bb-9a9c-49ee-b4a9-a4c12c841a09
Aktualizováno
26. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
neznámé
Obestavěný prostor (m³)
neznámé
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Aleea Valea Urdei zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Aleea Valea Urdei
Číslo
8
Obec
Urdari
Župa
Gorj
PSČ
217541
Souřadnice (š, d)
44.78476, 23.29603
Budovy v ulici
11

Budovy v obci Urdari: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Urdari1 176 budov se známým údajem
Podlaží v obci Urdari
1 podlaží
1 058 (tato budova)
2 podlaží
112
3 podlaží
6
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 90 % stejně.

Co přidá kompletní zpráva

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete v kompletní zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Aleea Valea Urdei

Adresa Postaveno Podlaží
Aleea Valea Urdei 3, Urdari neznámé 1 podlaží
Aleea Valea Urdei 23, Urdari neznámé 1 podlaží
Aleea Valea Urdei 27, Urdari 1999 2 podlaží
Aleea Valea Urdei 29, Urdari 1987 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Narciselor 4, Urdari neznámé 1 podlaží 60 m
Strada Plopilor 25, Urdari neznámé 2 podlaží 78 m
Strada Narciselor 5, Urdari neznámé 1 podlaží 97 m
Strada Plopilor 28, Urdari neznámé 1 podlaží 113 m
Strada Plopilor 21, Urdari neznámé 1 podlaží 114 m
Strada Narciselor 3, Urdari 1998 1 podlaží 115 m
Strada Principală 298, Urdari neznámé 2 podlaží 116 m
Strada Principală 296, Urdari neznámé 2 podlaží 121 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Aleea Valea Urdei 8, Urdari?

Budova Aleea Valea Urdei 8, Urdari má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Aleea Valea Urdei 8, Urdari?

Katastrální číslo je 37144-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Aleea Valea Urdei 8, Urdari?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Aleea Valea Urdei 8, Urdari? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/d0a0f9bb-9a9c-49ee-b4a9-a4c12c841a09" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Aleea Valea Urdei 8 za pár sekund