nr. 413, Gherța Mare
Rodinný dům · Gherța Mare · župa Satu Mare
Shrnutí
Rodinný dům na adrese nr. 413, Gherța Mare, župa Satu Mare. Postaveno 1975, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 176 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~176 m². Odhadovaná výška ~2,5 m. Katastrální číslo: 103246-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 1975
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 176
- Výška (m)
- ~2,5
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1975
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~176
- Katastrální číslo
- 103246-C1
- ID budovy
- 13ad6002-a56b-4f2a-8e94-68c0a3db1034
- Aktualizováno
- 26. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 176
- Výška (m)
- ~2,5
- Obestavěný prostor (m³)
- ~439
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- 413
- Obec
- Gherța Mare
- Župa
- Satu Mare
- PSČ
- 447331
- Souřadnice (š, d)
- 47.96148, 23.21035
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| před rokem 1920 | 8 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 35 | |
| 1946–1960 | 122 | |
| 1961–1970 | 196 | |
| 1971–1980 | 369 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 232 | |
| 1991–2000 | 238 | |
| 2001–2010 | 80 | |
| 2011 a později | 277 |
Starší než 53 % z nich, novější než 23 %.
| 1 podlaží | 980 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 678 | |
| 3 podlaží | 151 | |
| 4 podlaží | 6 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 54 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 415, Gherța Mare 1997 · 2 podlaží | 1997 | 2 podlaží | 7 m |
| nr. 416, Gherța Mare 1988 · 2 podlaží | 1988 | 2 podlaží | 24 m |
| nr. 406, Gherța Mare 2020 · 2 podlaží | 2020 | 2 podlaží | 62 m |
| nr. 408, Gherța Mare 1999 · 3 podlaží | 1999 | 3 podlaží | 67 m |
| nr. 420, Gherța Mare 1976 · 1 podlaží | 1976 | 1 podlaží | 108 m |
| nr. 426, Gherța Mare 1979 · 2 podlaží | 1979 | 2 podlaží | 113 m |
| nr. 427, Gherța Mare 1999 · 2 podlaží | 1999 | 2 podlaží | 121 m |
| nr. 424, Gherța Mare 1990 · 2 podlaží | 1990 | 2 podlaží | 134 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Gherța Mare 413?
Budova Gherța Mare 413 byla postavena v roce 1975.
Kolik podlaží má budova Gherța Mare 413?
Budova Gherța Mare 413 má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Gherța Mare 413?
Katastrální číslo je 103246-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Gherța Mare 413?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Gherța Mare 413? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/13ad6002-a56b-4f2a-8e94-68c0a3db1034" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/13ad6002-a56b-4f2a-8e94-68c0a3db1034", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/13ad6002-a56b-4f2a-8e94-68c0a3db1034",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()