Troitei 41, Tulucești
Rodinný dům · Tulucești · župa Galați
- Kat. číslo111635-C1
- IDe16fb13c
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Troitei 41, Tulucești, župa Galați. Postaveno 2020, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 138 m², hrubá podlahová plocha 138 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 111635-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
- Rok výstavby
- 2020
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 138
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2020
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 138
- Katastrální číslo
- 111635-C1
- ID budovy
- e16fb13c-fa88-4b21-bb53-10e320ac3a4a
- Aktualizováno
- 25. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 138
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~413
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Troitei
- Číslo
- 41
- Obec
- Tulucești
- Župa
- Galați
- PSČ
- 807300
- Souřadnice (š, d)
- 45.57443, 28.05045
- Budovy v ulici
- 30
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 0 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 5 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 41 | |
| 1946–1960 | 210 | |
| 1961–1970 | 236 | |
| 1971–1980 | 128 | |
| 1981–1990 | 34 | |
| 1991–2000 | 41 | |
| 2001–2010 | 67 | |
| 2011 a později | 490 (tato budova) |
Novější než 61 %.
| 1 podlaží | 3 145 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 230 | |
| 3 podlaží | 20 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 93 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Troitei
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Troitei 28, Tulucești 2021 · 1 podlaží | 2021 | 1 podlaží |
| Troitei 27, Tulucești 2009 · 1 podlaží | 2009 | 1 podlaží |
| Troitei 24, Tulucești 1966 · 1 podlaží | 1966 | 1 podlaží |
| Troitei 9, Tulucești 1956 · 1 podlaží | 1956 | 1 podlaží |
| Troitei 6, Tulucești 1990 · 1 podlaží | 1990 | 1 podlaží |
| Troitei 5, Tulucești 1968 · 1 podlaží | 1968 | 1 podlaží |
| Troitei 1, Tulucești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Rasaritului 4, Tulucești 1920 · 1 podlaží | 1920 | 1 podlaží | 97 m |
| Strada Albatrosului 20, Tulucești 1946 · 1 podlaží | 1946 | 1 podlaží | 99 m |
| Strada Răsăritului 6, Tulucești 2016 · 1 podlaží | 2016 | 1 podlaží | 104 m |
| Strada Albatrosului 23A, Tulucești 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží | 116 m |
| Albatrosului 10, Tulucești 1973 · 1 podlaží | 1973 | 1 podlaží | 119 m |
| Strada Albatrosului 23C, Tulucești 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží | 125 m |
| Strada Răsăritului 8, Tulucești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 132 m |
| Zarandului 11, Tulucești 1964 · 1 podlaží | 1964 | 1 podlaží | 138 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Troitei 41, Tulucești?
Budova Troitei 41, Tulucești byla postavena v roce 2020.
Kolik podlaží má budova Troitei 41, Tulucești?
Budova Troitei 41, Tulucești má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Troitei 41, Tulucești?
Katastrální číslo je 111635-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Troitei 41, Tulucești?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Troitei 41, Tulucești? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e16fb13c-fa88-4b21-bb53-10e320ac3a4a" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e16fb13c-fa88-4b21-bb53-10e320ac3a4a", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e16fb13c-fa88-4b21-bb53-10e320ac3a4a",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()