Přejít na obsah
Přihlásit se

6p 96, Jiul

Rodinný dům · Jiul · župa Dolj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese 6p 96, Jiul, župa Dolj. Postaveno 1992, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 193 m², hrubá podlahová plocha 193 m². Odhadovaná výška ~2,5 m. Katastrální číslo: 31666-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
1992
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
193
Výška (m)
~2,5

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1992
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
193
Katastrální číslo
31666-C1
ID budovy
18863b1c-5bdb-4e59-b969-d9572229c8d4
Aktualizováno
26. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
193
Výška (m)
~2,5
Obestavěný prostor (m³)
neznámé
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice 6p zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
6p
Číslo
96
Obec
Jiul
Župa
Dolj
PSČ
207591
Souřadnice (š, d)
44.21303, 23.83847
Budovy v ulici
94

Budovy v obci Țuglui: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 28 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Țuglui463 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Țuglui
před rokem 1920
3
1920–1945
20
1946–1960
92
1961–1970
100
1971–1980
40
1981–1990
30
1991–2000
95 (tato budova)
2001–2010
22
2011 a později
61

Starší než 18 % z nich, novější než 62 %.

Podlaží v obci Țuglui614 budov se známým údajem
Podlaží v obci Țuglui
1 podlaží
484
2 podlaží
113 (tato budova)
3 podlaží
16
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

79 % má méně podlaží, 18 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici 6p

Adresa Postaveno Podlaží
6p 98, Jiul 1950 1 podlaží
6p 99, Jiul neznámé 1 podlaží
6p 100, Jiul 1960 1 podlaží
6p 102, Jiul 2000 1 podlaží
6p 107, Jiul 1970 1 podlaží
6p 83, Jiul 1948 1 podlaží
6p 78, Jiul 1947 1 podlaží
6p 117, Jiul 1950 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
nr. 71, Jiul 1996 3 podlaží 37 m
nr. 84, Jiul 1960 1 podlaží 41 m
nr. 87, Jiul 2000 2 podlaží 118 m
nr. 61, Jiul neznámé 2 podlaží 126 m
nr. 60, Jiul 1945 1 podlaží 153 m
nr. 83, Jiul 1999 neznámé 172 m
nr. 38, Jiul 2024 1 podlaží 374 m
nr. 31, Jiul 1940 2 podlaží 388 m

Otázky

Kdy byla postavena budova 6p 96, Jiul?

Budova 6p 96, Jiul byla postavena v roce 1992.

Kolik podlaží má budova 6p 96, Jiul?

Budova 6p 96, Jiul má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy 6p 96, Jiul?

Katastrální číslo je 31666-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese 6p 96, Jiul?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově 6p 96, Jiul? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/18863b1c-5bdb-4e59-b969-d9572229c8d4" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro 6p 96 za pár sekund