Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Boca Toader 64, Goruni

Rodinný dům · Goruni · župa Iași

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Boca Toader 64, Goruni, župa Iași. Postaveno 2015, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 100 m², hrubá podlahová plocha 170 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 70178-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
2015
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
100
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2015
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
170
Katastrální číslo
70178-C1
ID budovy
e0c25e03-9b27-49d9-8e04-8ab55b7b1e68
Aktualizováno
28. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
100
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~601
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Boca Toader zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Boca Toader
Číslo
64
Obec
Goruni
Župa
Iași
PSČ
707517
Souřadnice (š, d)
47.11084, 27.70530
Budovy v ulici
16

Budovy v obci Tomești: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 50 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Tomești1 658 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Tomești
před rokem 1920
12
1920–1945
42
1946–1960
100
1961–1970
98
1971–1980
79
1981–1990
30
1991–2000
125
2001–2010
146
2011 a později
1 026 (tato budova)

Novější než 38 %.

Podlaží v obci Tomești2 465 budov se známým údajem
Podlaží v obci Tomești
1 podlaží
1 605
2 podlaží
629 (tato budova)
3 podlaží
165
4 podlaží
15
5 podlaží
6
6 podlaží
45
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

65 % má méně podlaží, 26 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Boca Toader

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Boca Toader 56, Goruni 1966 1 podlaží
Strada Boca Toader 72, Goruni 1953 1 podlaží
Strada Boca Toader 77, Goruni 1957 1 podlaží
Strada Boca Toader 23, Goruni 2026 1 podlaží
Boca Toader 14, Goruni 1958 1 podlaží
Boca Toader 10, Goruni 1974 1 podlaží
Strada Boca Toader 10A, Goruni 2018 1 podlaží
Boca Toader 8, Goruni 1976 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Opincii 4A, Goruni 2025 2 podlaží 138 m
Strada Gălbiorilor 7C, Goruni 2024 3 podlaží 184 m
Strada Gălbiorilor 9F, Goruni 2025 1 podlaží 254 m
Strada Busuiocului 2, Goruni 1944 1 podlaží 254 m
Busuiocului 6, Goruni 2025 2 podlaží 283 m
Strada 110 2, Tomești 2000 1 podlaží 374 m
Strada Turnului 14, Tomești 2024 2 podlaží 547 m
Strada Fermei 10D, Tomești 2020 2 podlaží 556 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Boca Toader 64, Goruni?

Budova Strada Boca Toader 64, Goruni byla postavena v roce 2015.

Kolik podlaží má budova Strada Boca Toader 64, Goruni?

Budova Strada Boca Toader 64, Goruni má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Boca Toader 64, Goruni?

Katastrální číslo je 70178-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Boca Toader 64, Goruni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Boca Toader 64, Goruni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e0c25e03-9b27-49d9-8e04-8ab55b7b1e68" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Boca Toader 64 za pár sekund