Přejít na obsah
Přihlásit se

Principală 10, Sohodol

Rodinný dům · Sohodol · župa Gorj

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Principală 10, Sohodol, župa Gorj. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 60 m², hrubá podlahová plocha 59 m². Odhadovaná výška ~2,5 m. Katastrální číslo: 42178-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
60
Výška (m)
~2,5

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
59
Katastrální číslo
42178-C2
ID budovy
cbbbd133-46ab-4345-9d21-e551eafdd9c1
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
60
Výška (m)
~2,5
Obestavěný prostor (m³)
~149
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Principală zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Principală
Číslo
10
Obec
Sohodol
Župa
Gorj
PSČ
217503
Souřadnice (š, d)
45.04996, 22.89460
Budovy v ulici
862

Budovy v obci Tismana: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Tismana3 250 budov se známým údajem
Podlaží v obci Tismana
1 podlaží
2 787 (tato budova)
2 podlaží
430
3 podlaží
29
4 podlaží
2
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
1
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
1

0 % má méně podlaží, 86 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Principală

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Principala 12, Sohodol neznámé 1 podlaží
Principală 12, Sohodol neznámé 1 podlaží
Principală 13, Sohodol neznámé 1 podlaží
Principală 16, Sohodol neznámé 2 podlaží
Principală 17, Sohodol 1995 1 podlaží
Principală 19, Sohodol neznámé 2 podlaží
Principală 27, Sohodol neznámé 2 podlaží
Principală 32, Sohodol neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Deal 21, Sohodol neznámé 1 podlaží 150 m
Deal 23, Sohodol neznámé 1 podlaží 151 m
Deal 25, Sohodol neznámé 1 podlaží 176 m
Deal 26, Sohodol neznámé 2 podlaží 188 m
Școala Nouă 1, Sohodol 1958 1 podlaží 190 m
Deal 15, Sohodol 1950 1 podlaží 211 m
Școala Nouă 5, Sohodol neznámé 1 podlaží 221 m
Deal 32, Sohodol neznámé 2 podlaží 237 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Principală 10, Sohodol?

Budova Principală 10, Sohodol má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Principală 10, Sohodol?

Katastrální číslo je 42178-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Principală 10, Sohodol?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Principală 10, Sohodol? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/cbbbd133-46ab-4345-9d21-e551eafdd9c1" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Principală 10 za pár sekund