Přejít na obsah
Přihlásit se

Constantin Gheorghiu 3, Tecuci

Rodinný dům · Tecuci · župa Galați

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Constantin Gheorghiu 3, Tecuci, župa Galați. Postaveno 2001, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 83 m², hrubá podlahová plocha 83 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 103460-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,40 g.

Rok výstavby
2001
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
83
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2001
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
83
Katastrální číslo
103460-C1
ID budovy
e52f4a19-2a8f-4d6c-af0f-b86711cbaaaa
Aktualizováno
25. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
83
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~250
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,40 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Constantin Gheorghiu zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Constantin Gheorghiu
Číslo
3
Obec
Tecuci
Župa
Galați
PSČ
805300
Souřadnice (š, d)
45.83046, 27.46862
Budovy v ulici
2

Budovy v obci Tecuci: statistiky

Srovnání

Rok výstavby v obci Tecuci1 754 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Tecuci
před rokem 1920
25
1920–1945
28
1946–1960
317
1961–1970
93
1971–1980
371
1981–1990
72
1991–2000
183
2001–2010
146 (tato budova)
2011 a později
519

Starší než 30 % z nich, novější než 62 %.

Podlaží v obci Tecuci5 849 budov se známým údajem
Podlaží v obci Tecuci
1 podlaží
4 718 (tato budova)
2 podlaží
996
3 podlaží
92
4 podlaží
23
5 podlaží
17
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
3

0 % má méně podlaží, 81 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Constantin Gheorghiu

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Constantin Gheorghiu 2, Tecuci 1999 2 podlaží
Strada Constantin Gheorghiu 2B, Tecuci 2023 1 podlaží
Strada Constantin Gheorghiu 6, Tecuci 1976 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Cocorăști 10, Tecuci 2010 1 podlaží 65 m
Strada Cocorasti 10, Tecuci 2008 1 podlaží 73 m
Cocorăști 8, Tecuci 1950 1 podlaží 73 m
Strada Imasului 10, Tecuci neznámé 2 podlaží 77 m
Strada Imasului 29, Tecuci neznámé 1 podlaží 114 m
Strada Cocorasti 23, Tecuci 2023 1 podlaží 124 m
Imașului 33, Tecuci neznámé 1 podlaží 135 m
Strada Imasului 35, Tecuci neznámé 1 podlaží 143 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Constantin Gheorghiu 3, Tecuci?

Budova Constantin Gheorghiu 3, Tecuci byla postavena v roce 2001.

Kolik podlaží má budova Constantin Gheorghiu 3, Tecuci?

Budova Constantin Gheorghiu 3, Tecuci má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Constantin Gheorghiu 3, Tecuci?

Katastrální číslo je 103460-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Constantin Gheorghiu 3, Tecuci?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,40 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Constantin Gheorghiu 3, Tecuci? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e52f4a19-2a8f-4d6c-af0f-b86711cbaaaa" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Constantin Gheorghiu 3 za pár sekund