Teilor 75, Supuru de Jos
Rodinný dům · Supuru de Jos · župa Satu Mare
- Kat. číslo101862-C1
- IDa4d66ae7
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Teilor 75, Supuru de Jos, župa Satu Mare. Postaveno 1957, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 101862-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Teilor
- Číslo
- 75
- Obec
- Supuru de Jos
- Župa
- Satu Mare
- PSČ
- 447300
- Souřadnice (š, d)
- 47.47400, 22.79109
- Budovy v ulici
- 138
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 79 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 10 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 89 | |
| 1946–1960 | 247 (tato budova) | |
| 1961–1970 | 292 | |
| 1971–1980 | 193 | |
| 1981–1990 | 22 | |
| 1991–2000 | 38 | |
| 2001–2010 | 6 | |
| 2011 a později | 37 |
Starší než 63 % z nich, novější než 11 %.
| 1 podlaží | 922 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 35 | |
| 3 podlaží | 10 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 95 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Teilor
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Teilor 74, Supuru de Jos 1958 · 1 podlaží | 1958 | 1 podlaží |
| Teilor 80, Supuru de Jos 2004 · 2 podlaží | 2004 | 2 podlaží |
| Teilor 67, Supuru de Jos 1980 · 1 podlaží | 1980 | 1 podlaží |
| Teilor 86, Supuru de Jos 1951 · 1 podlaží | 1951 | 1 podlaží |
| Teilor 63, Supuru de Jos 1980 · 2 podlaží | 1980 | 2 podlaží |
| Teilor 60, Supuru de Jos 1940 · 1 podlaží | 1940 | 1 podlaží |
| Teilor 91, Supuru de Jos 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží |
| Teilor 58, Supuru de Jos 1969 · 1 podlaží | 1969 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 59, Supuru de Jos 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 115 m |
| Haiducilor 14, Supuru de Jos 2000 | 2000 | neznámé | 146 m |
| nr. 89, Supuru de Jos 2021 · 1 podlaží | 2021 | 1 podlaží | 152 m |
| Strada Mioritei 12, Supuru de Jos 1967 · 1 podlaží | 1967 | 1 podlaží | 159 m |
| Strada Mioritei 5, Supuru de Jos 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 160 m |
| Mioritei 15, Supuru de Jos 1979 · 1 podlaží | 1979 | 1 podlaží | 173 m |
| Mioritei 8, Supuru de Jos 1979 · 1 podlaží | 1979 | 1 podlaží | 183 m |
| Strada Mioritei 15.1, Supuru de Jos 1979 · 2 podlaží | 1979 | 2 podlaží | 186 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Teilor 75, Supuru de Jos?
Budova Teilor 75, Supuru de Jos byla postavena v roce 1957.
Kolik podlaží má budova Teilor 75, Supuru de Jos?
Budova Teilor 75, Supuru de Jos má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Teilor 75, Supuru de Jos?
Katastrální číslo je 101862-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Teilor 75, Supuru de Jos?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Teilor 75, Supuru de Jos? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/a4d66ae7-b2ba-4aaf-a90d-8bb5df943ade" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/a4d66ae7-b2ba-4aaf-a90d-8bb5df943ade", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/a4d66ae7-b2ba-4aaf-a90d-8bb5df943ade",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()