Strada Peste Vale 5, Laslău Mic
Rodinný dům · Laslău Mic · župa Mureș
- Kat. číslo55719-C1
- ID005b0a97
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Peste Vale 5, Laslău Mic, župa Mureș. Postaveno 1974, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 68 m², hrubá podlahová plocha 84 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 55719-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
- Rok výstavby
- 1974
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 68
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1974
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 84
- Katastrální číslo
- 55719-C1
- ID budovy
- 005b0a97-723f-4ebc-a5ef-209c1a25871a
- Aktualizováno
- 29. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 68
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~408
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Peste Vale
- Číslo
- 5
- Obec
- Laslău Mic
- Župa
- Mureș
- PSČ
- 547583
- Souřadnice (š, d)
- 46.37074, 24.55060
- Budovy v ulici
- 5
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 75 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 6 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 16 | |
| 1946–1960 | 92 | |
| 1961–1970 | 80 | |
| 1971–1980 | 54 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 40 | |
| 1991–2000 | 36 | |
| 2001–2010 | 5 | |
| 2011 a později | 11 |
Starší než 27 % z nich, novější než 57 %.
| 1 podlaží | 336 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 149 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 12 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
68 % má méně podlaží, 30 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Peste Vale
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Peste Vale 22, Laslău Mic 1960 · 2 podlaží | 1960 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 143, Laslău Mic 1976 · 2 podlaží | 1976 | 2 podlaží | 152 m |
| nr. 118, Laslău Mic 1970 · 2 podlaží | 1970 | 2 podlaží | 215 m |
| nr. 24, Laslău Mic 1958 · 2 podlaží | 1958 | 2 podlaží | 232 m |
| nr. 152, Laslău Mic 1958 · 2 podlaží | 1958 | 2 podlaží | 256 m |
| nr. 158, Laslău Mic 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží | 297 m |
| nr. 110, Laslău Mic 1946 · 2 podlaží | 1946 | 2 podlaží | 319 m |
| nr. 29, Laslău Mic 1912 · 2 podlaží | 1912 | 2 podlaží | 322 m |
| nr. 27, Laslău Mic 1898 · 2 podlaží | 1898 | 2 podlaží | 336 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Peste Vale 5, Laslău Mic?
Budova Strada Peste Vale 5, Laslău Mic byla postavena v roce 1974.
Kolik podlaží má budova Strada Peste Vale 5, Laslău Mic?
Budova Strada Peste Vale 5, Laslău Mic má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Peste Vale 5, Laslău Mic?
Katastrální číslo je 55719-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Peste Vale 5, Laslău Mic?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Peste Vale 5, Laslău Mic? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/005b0a97-723f-4ebc-a5ef-209c1a25871a" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/005b0a97-723f-4ebc-a5ef-209c1a25871a", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/005b0a97-723f-4ebc-a5ef-209c1a25871a",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()