Aleea Jupiter 12, Suceava
Servicii publice · Suceava
- Kat. číslo57642-C1
- IDc43547d3
- Aktualizováno
Shrnutí
Servicii publice na adrese Aleea Jupiter 12, Suceava. Postaveno 1977, má 4 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 795 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~3 181 m². Odhadovaná výška ~20,0 m. Katastrální číslo: 57642-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 1977
- Podlaží
- 4
- Zastavěná plocha (m²)
- 795
- Výška (m)
- ~20,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Servicii publice
- Rok výstavby
- 1977
- Podlaží
- 4
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~3 181
- Katastrální číslo
- 57642-C1
- ID budovy
- c43547d3-1c68-4a2e-929d-ae47cc08f4f3
- Aktualizováno
- 24. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 795
- Výška (m)
- ~20,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~15 903
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Aleea Jupiter
- Číslo
- 12
- Obec
- Suceava
- Župa
- Suceava
- PSČ
- 720256
- Souřadnice (š, d)
- 47.64313, 26.23500
- Budovy v ulici
- 19
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 100 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 50 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 64 | |
| 1946–1960 | 231 | |
| 1961–1970 | 233 | |
| 1971–1980 | 310 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 138 | |
| 1991–2000 | 459 | |
| 2001–2010 | 641 | |
| 2011 a později | 1 283 |
Starší než 74 % z nich, novější než 17 %.
| 1 podlaží | 3 928 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 882 | |
| 3 podlaží | 765 | |
| 4 podlaží | 187 (tato budova) | |
| 5 podlaží | 71 | |
| 6 podlaží | 47 | |
| 7 podlaží | 22 | |
| 8 podlaží | 19 | |
| 9 podlaží | 14 | |
| 10 a více podlaží | 33 |
94 % má méně podlaží, 3 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Aleea Jupiter
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Aleea Jupiter 14B, Suceava 2024 · 2 podlaží | 2024 | 2 podlaží |
| Aleea Jupiter 14E, Suceava 2015 · 8 podlaží | 2015 | 8 podlaží |
| Aleea Jupiter 14G, Suceava 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Aleea Jupiter 14H, Suceava 2019 · 8 podlaží | 2019 | 8 podlaží |
| Aleea Jupiter 14K, Suceava 2025 · 4 podlaží | 2025 | 4 podlaží |
| Aleea Jupiter 5, Suceava 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Aleea Lalelelor 10A, Suceava 1970 · 2 podlaží | 1970 | 2 podlaží | 14 m |
| Aleea Lalelelor 7, Suceava 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 44 m |
| Aleea Lalelelor 20, Suceava 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 60 m |
| Alee Jupiter 14, Suceava 8 podlaží | neznámé | 8 podlaží | 82 m |
| Bulevardul George Enescu 46, Suceava 2010 · 1 podlaží | 2010 | 1 podlaží | 160 m |
| Bulevardul George Enescu, Suceava 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 162 m |
| Bulevard George Enescu 48(A,b,c), Suceava 1991 · 1 podlaží | 1991 | 1 podlaží | 166 m |
| Aleea Lalelelor 21, Suceava 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 167 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Aleea Jupiter 12, Suceava?
Budova Aleea Jupiter 12, Suceava byla postavena v roce 1977.
Kolik podlaží má budova Aleea Jupiter 12, Suceava?
Budova Aleea Jupiter 12, Suceava má 4 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Aleea Jupiter 12, Suceava?
Katastrální číslo je 57642-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Aleea Jupiter 12, Suceava?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Aleea Jupiter 12, Suceava? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/c43547d3-1c68-4a2e-929d-ae47cc08f4f3" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/c43547d3-1c68-4a2e-929d-ae47cc08f4f3", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/c43547d3-1c68-4a2e-929d-ae47cc08f4f3",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()