Přejít na obsah
Přihlásit se

Aricisteni 30, Strejnicu

Rodinný dům · Strejnicu · župa Prahova

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Aricisteni 30, Strejnicu, župa Prahova. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 190 m², hrubá podlahová plocha 190 m². Odhadovaná výška ~6,5 m. Katastrální číslo: 37928-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
190
Výška (m)
~6,5

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
190
Katastrální číslo
37928-C1
ID budovy
2ac1d750-2ea3-4b69-8599-e7c300bd090d
Aktualizováno
26. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
190
Výška (m)
~6,5
Obestavěný prostor (m³)
~1 231
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Aricisteni zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Aricisteni
Číslo
30
Obec
Strejnicu
Župa
Prahova
PSČ
107592
Souřadnice (š, d)
44.91809, 25.96304
Budovy v ulici
54

Budovy v obci Strejnicu: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Strejnicu5 901 budov se známým údajem
Podlaží v obci Strejnicu
1 podlaží
3 886 (tato budova)
2 podlaží
1 785
3 podlaží
219
4 podlaží
8
5 podlaží
3
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 66 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Aricisteni

Adresa Postaveno Podlaží
Aricisteni 29, Strejnicu 1975 1 podlaží
Aricisteni 31, Strejnicu 1972 2 podlaží
Aricisteni 28, Strejnicu neznámé 1 podlaží
Aricisteni 32, Strejnicu neznámé 2 podlaží
Aricisteni 27, Strejnicu 1975 2 podlaží
Aricisteni 33, Strejnicu neznámé 1 podlaží
Aricisteni 26, Strejnicu 1970 1 podlaží
Strada Aricisteni 34, Strejnicu neznámé 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Canalului 2, Strejnicu 1970 1 podlaží 21 m
Canalului 1, Strejnicu neznámé 2 podlaží 32 m
Canalului 6, Strejnicu neznámé 1 podlaží 53 m
Canalului 5, Strejnicu neznámé 1 podlaží 53 m
Canalului 4, Strejnicu neznámé 1 podlaží 57 m
Strada Canalului 2, Strejnicu neznámé 1 podlaží 59 m
Canalului 8, Strejnicu neznámé 1 podlaží 66 m
Canalului 7, Strejnicu neznámé 1 podlaží 68 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Aricisteni 30, Strejnicu?

Budova Aricisteni 30, Strejnicu má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Aricisteni 30, Strejnicu?

Katastrální číslo je 37928-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Aricisteni 30, Strejnicu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Aricisteni 30, Strejnicu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/2ac1d750-2ea3-4b69-8599-e7c300bd090d" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Aricisteni 30 za pár sekund