Přejít na obsah
Přihlásit se

Drum Ds1 71A, Oloșag

Rodinný dům · Oloșag · župa Timiș

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Drum Ds1 71A, Oloșag, župa Timiș. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 365 m², hrubá podlahová plocha 365 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 404328-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
365
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
365
Katastrální číslo
404328-C1
ID budovy
86abfdd3-28ce-40a6-bdfc-dab16f1b75c4
Aktualizováno
24. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
365
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~1 096
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · © OpenStreetMap tato budova ostatní budovy
Ulice
Drum Ds1
Číslo
71A
Obec
Oloșag
Župa
Timiș
PSČ
307402
Souřadnice (š, d)
45.60552, 21.95118
Budovy v ulici
2

Budovy v obci Știuca: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Știuca531 budov se známým údajem
Podlaží v obci Știuca
1 podlaží
295 (tato budova)
2 podlaží
230
3 podlaží
6
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 56 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Drum Ds1

Adresa Postaveno Podlaží
Drum Ds1 123D, Oloșag neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Ds1 140B, Oloșag 2000 1 podlaží 25 m
Strada Nucului 80, Oloșag 2025 1 podlaží 27 m
nr. 68, Oloșag 2000 2 podlaží 73 m
Strada Nucului 68, Oloșag 2025 2 podlaží 92 m
Ds1 139, Oloșag 1975 1 podlaží 101 m
Strada Nucului 62, Oloșag 2025 1 podlaží 148 m
Ds1 140A, Oloșag 2021 2 podlaží 153 m
Ds1 140, Oloșag neznámé 2 podlaží 190 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Drum Ds1 71A, Oloșag?

Budova Drum Ds1 71A, Oloșag má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Drum Ds1 71A, Oloșag?

Katastrální číslo je 404328-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Drum Ds1 71A, Oloșag?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Drum Ds1 71A, Oloșag? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/86abfdd3-28ce-40a6-bdfc-dab16f1b75c4" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Drum Ds1 71A za pár sekund