Přejít na obsah
Přihlásit se

Cocor 16, Stancea

Rodinný dům · Stancea · župa Călărași

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Cocor 16, Stancea, župa Călărași. Postaveno 1953, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 31141-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
1953
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1953
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
31141-C1
ID budovy
77d2c758-38bb-437e-ae4a-3b2ec836957b
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Cocor zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Cocor
Číslo
16
Obec
Stancea
Župa
Călărași
PSČ
917232
Souřadnice (š, d)
44.13886, 26.81711
Budovy v ulici
42

Budovy v obci Stancea: statistiky

Srovnání

Rok výstavby v obci Stancea256 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Stancea
před rokem 1920
3
1920–1945
28
1946–1960
69 (tato budova)
1961–1970
49
1971–1980
26
1981–1990
6
1991–2000
17
2001–2010
20
2011 a později
38

Starší než 61 % z nich, novější než 12 %.

Podlaží v obci Stancea2 637 budov se známým údajem
Podlaží v obci Stancea
1 podlaží
2 610 (tato budova)
2 podlaží
26
3 podlaží
0
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 99 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Cocor

Adresa Postaveno Podlaží
Cocor 15, Stancea neznámé 1 podlaží
Strada Cocor 15-17, Stancea neznámé 1 podlaží
Cocor 17, Stancea neznámé 1 podlaží
Strada Cocor 14, Stancea neznámé 1 podlaží
Cocor 14, Stancea neznámé 1 podlaží
Cocor 18, Stancea neznámé 1 podlaží
Cocor 13, Stancea neznámé 1 podlaží
Cocor 19, Stancea neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Randunelelor 11, Stancea neznámé 1 podlaží 80 m
Strada Rândunelelor 9, Stancea neznámé 1 podlaží 86 m
Strada Rândunelelor 13, Spanțov neznámé 1 podlaží 87 m
Randunelelor 17, Stancea neznámé 1 podlaží 93 m
Strada Rândunelelor 17, Spanțov neznámé 1 podlaží 107 m
Randunelelor 7, Stancea 1940 1 podlaží 109 m
Strada Rândunelelor 19, Spanțov neznámé 1 podlaží 119 m
Randunelelor 23, Stancea neznámé 1 podlaží 124 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Cocor 16, Stancea?

Budova Cocor 16, Stancea byla postavena v roce 1953.

Kolik podlaží má budova Cocor 16, Stancea?

Budova Cocor 16, Stancea má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Cocor 16, Stancea?

Katastrální číslo je 31141-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Cocor 16, Stancea?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Cocor 16, Stancea? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/77d2c758-38bb-437e-ae4a-3b2ec836957b" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Cocor 16 za pár sekund