Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Drum comunal Ds 1875 23, Sirețel

Rodinný dům · Sirețel · župa Iași

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Drum comunal Ds 1875 23, Sirețel, župa Iași. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 194 m², hrubá podlahová plocha 194 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 62821-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
194
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
194
Katastrální číslo
62821-C1
ID budovy
da712359-97b2-4b4e-849a-08620a4dd6ff
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
194
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~582
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Drum comunal Ds 1875 zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Drum comunal Ds 1875
Číslo
23
Obec
Sirețel
Župa
Iași
PSČ
707455
Souřadnice (š, d)
47.38167, 26.72275
Budovy v ulici
25

Budovy v obci Sirețel: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Sirețel1 164 budov se známým údajem
Podlaží v obci Sirețel
1 podlaží
1 095 (tato budova)
2 podlaží
59
3 podlaží
8
4 podlaží
2
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 94 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Drum comunal Ds 1875

Adresa Postaveno Podlaží
Drum comunal Ds 1875 22, Sirețel neznámé 1 podlaží
Drum comunal Ds 1875 24, Sirețel 1990 2 podlaží
Drum comunal Ds 1875 21, Sirețel neznámé 1 podlaží
Drum comunal Ds 1875 25, Sirețel neznámé 1 podlaží
Drum comunal Ds 1875 20, Sirețel 1995 1 podlaží
Drum comunal Ds 1875 26, Sirețel neznámé 2 podlaží
Drum comunal Ds 1875 19, Sirețel neznámé 1 podlaží
Drum comunal Ds 1875 27, Sirețel neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Drum comunal Ds 1932 24, Sirețel neznámé 1 podlaží 157 m
Drum comunal Ds 1932 22, Sirețel neznámé 1 podlaží 157 m
Drum comunal Ds 1932 26, Sirețel neznámé 1 podlaží 158 m
Drum comunal Ds 1932 30, Sirețel neznámé 1 podlaží 178 m
Drum comunal Ds 1932 12, Sirețel neznámé 1 podlaží 179 m
Drum comunal Ds 1978 2, Sirețel neznámé 1 podlaží 190 m
Drum comunal Ds 1932 21, Sirețel neznámé 1 podlaží 193 m
Drum comunal Ds 1932 32, Sirețel neznámé 1 podlaží 197 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Drum comunal Ds 1875 23, Sirețel?

Budova Drum comunal Ds 1875 23, Sirețel má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Drum comunal Ds 1875 23, Sirețel?

Katastrální číslo je 62821-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Drum comunal Ds 1875 23, Sirețel?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Drum comunal Ds 1875 23, Sirețel? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/da712359-97b2-4b4e-849a-08620a4dd6ff" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Drum comunal Ds 1875 23 za pár sekund