1 Decembrie 1918 127, Chereluș
Rodinný dům · Chereluș · župa Arad
- Kat. číslo314826-C1
- IDfa850ffc
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese 1 Decembrie 1918 127, Chereluș, župa Arad. Postaveno 2019, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 314826-C1.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- neznámé
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- 1 Decembrie 1918
- Číslo
- 127
- Obec
- Chereluș
- Župa
- Arad
- PSČ
- 317326
- Souřadnice (š, d)
- 46.46954, 21.70692
- Budovy v ulici
- 47
Srovnání
| před rokem 1920 | 2 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 8 | |
| 1946–1960 | 37 | |
| 1961–1970 | 46 | |
| 1971–1980 | 21 | |
| 1981–1990 | 30 | |
| 1991–2000 | 14 | |
| 2001–2010 | 3 | |
| 2011 a později | 37 (tato budova) |
Novější než 81 %.
| 1 podlaží | 400 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 32 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 1 | |
| 4 podlaží | 0 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
92 % má méně podlaží, 7 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici 1 Decembrie 1918
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| 1 Decembrie 1918 197, Chereluș 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada 1 Decembrie 1918 213, Chereluș 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 114, Chereluș 1950 · 1 podlaží | 1950 | 1 podlaží | 184 m |
| Emil Monția 290, Chereluș 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 190 m |
| nr. 141, Chereluș 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 212 m |
| Strada George Coșbuc 48, Chereluș 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 281 m |
| Strada George Coșbuc 47, Chereluș 1975 · 1 podlaží | 1975 | 1 podlaží | 287 m |
| nr. 47, Chereluș 1975 · 1 podlaží | 1975 | 1 podlaží | 291 m |
| nr. 21-22, Chereluș 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 291 m |
| Strada Ioan Slavici 185, Chereluș 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 296 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova 1 Decembrie 1918 127, Chereluș?
Budova 1 Decembrie 1918 127, Chereluș byla postavena v roce 2019.
Kolik podlaží má budova 1 Decembrie 1918 127, Chereluș?
Budova 1 Decembrie 1918 127, Chereluș má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy 1 Decembrie 1918 127, Chereluș?
Katastrální číslo je 314826-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově 1 Decembrie 1918 127, Chereluș? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/fa850ffc-c3a2-45ed-98c7-e57a09f07ce7" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/fa850ffc-c3a2-45ed-98c7-e57a09f07ce7", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/fa850ffc-c3a2-45ed-98c7-e57a09f07ce7",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()