Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Strada Principala 14, Șendreni

Rodinný dům · Șendreni · župa Galați

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Principala 14, Șendreni, župa Galați. Postaveno 1965, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 113 m², hrubá podlahová plocha 113 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 108057-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
1965
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
113
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1965
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
113
Katastrální číslo
108057-C1
ID budovy
6eac4fdf-4d0a-4e89-9894-bbacd3cf9a30
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
113
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~338
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Principala zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Principala
Číslo
14
Obec
Șendreni
Župa
Galați
PSČ
807290
Souřadnice (š, d)
45.40951, 27.93723
Budovy v ulici
255

Budovy v obci Șendreni: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 76 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Șendreni784 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Șendreni
před rokem 1920
4
1920–1945
7
1946–1960
39
1961–1970
37 (tato budova)
1971–1980
71
1981–1990
21
1991–2000
20
2001–2010
71
2011 a později
514

Starší než 89 % z nich, novější než 6 %.

Podlaží v obci Șendreni3 843 budov se známým údajem
Podlaží v obci Șendreni
1 podlaží
2 937 (tato budova)
2 podlaží
838
3 podlaží
62
4 podlaží
6
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 76 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Strada Principala

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Principala 12, Șendreni neznámé 1 podlaží
Strada Principala 16, Șendreni neznámé 1 podlaží
Strada Principala 17, Șendreni neznámé 1 podlaží
Strada Principala 10, Șendreni 2023 1 podlaží
Strada Principala 18-20, Șendreni neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Rasaritului 10, Șendreni 2025 1 podlaží 8 m
Strada Rasaritului 14, Șendreni neznámé 1 podlaží 14 m
Strada Rasaritului 16, Șendreni neznámé 1 podlaží 25 m
Strada Rasaritului 49, Șendreni neznámé 1 podlaží 63 m
Plugului 15, Șendreni 2020 2 podlaží 96 m
Plugului 19, Șendreni neznámé 1 podlaží 96 m
Strada Plugului 19, Șendreni neznámé 1 podlaží 106 m
Rasaritului 6, Șendreni neznámé 2 podlaží 112 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Principala 14, Șendreni?

Budova Strada Principala 14, Șendreni byla postavena v roce 1965.

Kolik podlaží má budova Strada Principala 14, Șendreni?

Budova Strada Principala 14, Șendreni má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Principala 14, Șendreni?

Katastrální číslo je 108057-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Principala 14, Șendreni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Principala 14, Șendreni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/6eac4fdf-4d0a-4e89-9894-bbacd3cf9a30" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Principala 14 za pár sekund