Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș

Průmyslová budova · Sebeș · župa Alba

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Průmyslová budova na adrese Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș, župa Alba. Postaveno 2020, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 135 m², hrubá podlahová plocha 135 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 108372-C1.

Rok výstavby
2020
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
135
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Průmyslová budova
Rok výstavby
2020
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
135
Katastrální číslo
108372-C1
ID budovy
b33509a2-e5e1-406f-bbfe-9a08920fdf95
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
135
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~404
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
neznámé
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Ciprian Porumbescu zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Ciprian Porumbescu
Číslo
17
Obec
Sebeș
Župa
Alba
PSČ
515800
Souřadnice (š, d)
45.95977, 23.53572
Budovy v ulici
10

Budovy v obci Sebeș: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 60 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Sebeș1 793 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Sebeș
před rokem 1920
36
1920–1945
81
1946–1960
82
1961–1970
100
1971–1980
123
1981–1990
78
1991–2000
221
2001–2010
156
2011 a později
916 (tato budova)

Novější než 49 %.

Podlaží v obci Sebeș3 920 budov se známým údajem
Podlaží v obci Sebeș
1 podlaží
2 588 (tato budova)
2 podlaží
946
3 podlaží
339
4 podlaží
20
5 podlaží
17
6 podlaží
6
7 podlaží
4
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 66 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Ciprian Porumbescu

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Ciprian Porumbescu 18, Sebeș 2025 2 podlaží
Strada Ciprian Porumbescu 4, Sebeș 2015 1 podlaží
Strada Ciprian Porumbescu 2, Sebeș 2023 1 podlaží
Strada Ciprian Porumbescu 40, Sebeș neznámé 2 podlaží
Strada Ciprian Porumbescu 52, Sebeș 2020 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Augustin Bena 115, Sebeș 2020 3 podlaží 1 m
Strada Augustin Bena 116, Sebeș 2014 1 podlaží 194 m
Strada Augustin Bena 110, Sebeș 2007 1 podlaží 334 m
Strada Augustin Bena 106, Sebeș 2016 1 podlaží 372 m
Strada Augustin Bena 95, Sebeș 2014 1 podlaží 596 m
Investitorilor 2, Sebeș neznámé 2 podlaží 617 m
Strada Augustin Bena 87, Sebeș 2020 1 podlaží 651 m
Strada Augustin Bena 145, Sebeș 2016 2 podlaží 681 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș?

Budova Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș byla postavena v roce 2020.

Kolik podlaží má budova Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș?

Budova Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș?

Katastrální číslo je 108372-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Ciprian Porumbescu 17, Sebeș? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b33509a2-e5e1-406f-bbfe-9a08920fdf95" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Ciprian Porumbescu 17 za pár sekund