Câmpului 17, Dudu
Rodinný dům · Dudu · župa Ilfov
- Kat. číslo54302-C1
- ID78b0cc7b
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Câmpului 17, Dudu, župa Ilfov. Postaveno 2006, má 3 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 225 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~674 m². Katastrální číslo: 54302-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
- Rok výstavby
- 2006
- Podlaží
- 3
- Zastavěná plocha (m²)
- 225
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2006
- Podlaží
- 3
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~674
- Katastrální číslo
- 54302-C1
- ID budovy
- 78b0cc7b-7576-4efa-9f35-a7fe1f671024
- Aktualizováno
- 26. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 225
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Câmpului
- Číslo
- 17
- Obec
- Dudu
- Župa
- Ilfov
- PSČ
- 077041
- Souřadnice (š, d)
- 44.45344, 25.98228
- Budovy v ulici
- 36
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 71 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 4 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 56 | |
| 1946–1960 | 122 | |
| 1961–1970 | 192 | |
| 1971–1980 | 142 | |
| 1981–1990 | 84 | |
| 1991–2000 | 225 | |
| 2001–2010 | 620 (tato budova) | |
| 2011 a později | 2 799 |
Starší než 66 % z nich, novější než 19 %.
| 1 podlaží | 1 561 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 2 232 | |
| 3 podlaží | 526 (tato budova) | |
| 4 podlaží | 226 | |
| 5 podlaží | 88 | |
| 6 podlaží | 46 | |
| 7 podlaží | 49 | |
| 8 podlaží | 65 | |
| 9 podlaží | 82 | |
| 10 a více podlaží | 48 |
77 % má méně podlaží, 11 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- k dispozici
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Câmpului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Câmpului 17 Bis, Dudu 2013 · 4 podlaží | 2013 | 4 podlaží |
| Câmpului 15 B Bis, Dudu 2006 · 2 podlaží | 2006 | 2 podlaží |
| Strada Campului 15bis, Dudu 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží |
| Câmpului 15C, Dudu 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Câmpului 15G, Dudu 2017 · 3 podlaží | 2017 | 3 podlaží |
| Strada Campului 15L, Dudu 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží |
| Câmpului 14A, Dudu 2004 · 2 podlaží | 2004 | 2 podlaží |
| Strada Campului 12A, Dudu 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Intrarea Trandafirilor 15, Dudu 2023 · 2 podlaží | 2023 | 2 podlaží | 14 m |
| Trandafirilor 19A, Dudu 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží | 25 m |
| Trandafirilor 19, Dudu 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží | 28 m |
| Trandafirilor 19B, Dudu 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží | 32 m |
| Trandafirilor 19C, Dudu 2016 · 2 podlaží | 2016 | 2 podlaží | 41 m |
| Trandafirilor 9A, Dudu 2014 · 2 podlaží | 2014 | 2 podlaží | 41 m |
| Trandafirilor 24B, Dudu 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží | 44 m |
| Trandafirilor 9, Dudu 2014 · 3 podlaží | 2014 | 3 podlaží | 49 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Câmpului 17, Dudu?
Budova Câmpului 17, Dudu byla postavena v roce 2006.
Kolik podlaží má budova Câmpului 17, Dudu?
Budova Câmpului 17, Dudu má 3 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Câmpului 17, Dudu?
Katastrální číslo je 54302-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Câmpului 17, Dudu?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Câmpului 17, Dudu? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/78b0cc7b-7576-4efa-9f35-a7fe1f671024" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/78b0cc7b-7576-4efa-9f35-a7fe1f671024", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/78b0cc7b-7576-4efa-9f35-a7fe1f671024",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()