Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Bisericii 43A, Dudu

Rodinný dům · Dudu · župa Ilfov

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Bisericii 43A, Dudu, župa Ilfov. Postaveno 2012, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 76 m², hrubá podlahová plocha 152 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 69796-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
2012
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
76
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2012
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
152
Katastrální číslo
69796-C1
ID budovy
63d4e04a-1cf5-470a-aa3a-78875495fc29
Aktualizováno
29. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
76
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~455
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Bisericii zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Bisericii
Číslo
43A
Obec
Dudu
Župa
Ilfov
PSČ
077041
Souřadnice (š, d)
44.45831, 25.98852
Budovy v ulici
73

Budovy v obci Roșu: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 28 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Roșu4 244 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Roșu
před rokem 1920
4
1920–1945
56
1946–1960
122
1961–1970
192
1971–1980
142
1981–1990
84
1991–2000
225
2001–2010
620
2011 a později
2 799 (tato budova)

Novější než 34 %.

Podlaží v obci Roșu4 923 budov se známým údajem
Podlaží v obci Roșu
1 podlaží
1 561
2 podlaží
2 232 (tato budova)
3 podlaží
526
4 podlaží
226
5 podlaží
88
6 podlaží
46
7 podlaží
49
8 podlaží
65
9 podlaží
82
10 a více podlaží
48

32 % má méně podlaží, 45 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Bisericii

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Bisericii 42A, Dudu 2004 2 podlaží
Strada Bisericii 41, Dudu 2007 2 podlaží
Bisericii 45, Dudu neznámé 2 podlaží
Bisericii 40, Dudu 2020 2 podlaží
Bisericii 47A, Dudu 1950 1 podlaží
Strada Bisericii 49, Dudu 2004 2 podlaží
Bisericii 36A, Dudu 2022 2 podlaží
Bisericii 50, Dudu 1938 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Ion Luca Caragiale 31A, Dudu neznámé 2 podlaží 66 m
Strada Ion Luca Caragiale 27, Dudu 2008 2 podlaží 72 m
Strada Ion Luca Caragiale 21E, Dudu 2016 2 podlaží 94 m
Strada Ion Luca Caragiale 31, Dudu neznámé 2 podlaží 99 m
Strada Ion Luca Caragiale 29, Dudu neznámé 1 podlaží 99 m
Strada Ion Luca Caragiale 21D, Dudu 2016 2 podlaží 100 m
Strada Ion Luca Caragiale 29A, Dudu 1970 1 podlaží 107 m
Strada Ion Luca Caragiale 21C, Dudu 2016 2 podlaží 108 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Bisericii 43A, Dudu?

Budova Bisericii 43A, Dudu byla postavena v roce 2012.

Kolik podlaží má budova Bisericii 43A, Dudu?

Budova Bisericii 43A, Dudu má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Bisericii 43A, Dudu?

Katastrální číslo je 69796-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Bisericii 43A, Dudu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Bisericii 43A, Dudu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/63d4e04a-1cf5-470a-aa3a-78875495fc29" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Bisericii 43A za pár sekund