nr. 51, Rona de Jos
Rodinný dům · Rona de Jos · župa Maramureș
Shrnutí
Rodinný dům na adrese nr. 51, Rona de Jos, župa Maramureș. Postaveno 1958, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 74 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~74 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 51138-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 1958
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 74
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1958
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~74
- Katastrální číslo
- 51138-C1
- ID budovy
- 4c6f944e-ec81-4e4f-8c80-fa1cec4aa292
- Aktualizováno
- 29. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 74
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~221
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- 51
- Obec
- Rona de Jos
- Župa
- Maramureș
- PSČ
- 437245
- Souřadnice (š, d)
- 47.92981, 24.01562
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| před rokem 1920 | 1 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 35 | |
| 1946–1960 | 132 (tato budova) | |
| 1961–1970 | 263 | |
| 1971–1980 | 378 | |
| 1981–1990 | 276 | |
| 1991–2000 | 133 | |
| 2001–2010 | 87 | |
| 2011 a později | 98 |
Starší než 88 % z nich, novější než 3 %.
| 1 podlaží | 924 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 546 | |
| 3 podlaží | 120 | |
| 4 podlaží | 5 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 58 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 50, Rona de Jos 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 21 m |
| Drumul Dn 18 50, Rona de Jos 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 23 m |
| nr. 54, Rona de Jos 1977 · 2 podlaží | 1977 | 2 podlaží | 23 m |
| nr. 55, Rona de Jos 1977 · 2 podlaží | 1977 | 2 podlaží | 33 m |
| Drumul Dn 18 49, Rona de Jos 1938 · 1 podlaží | 1938 | 1 podlaží | 37 m |
| Drumul Dn 18 58, Rona de Jos 1983 · 2 podlaží | 1983 | 2 podlaží | 48 m |
| Drumul Dn 18 48, Rona de Jos 1979 · 2 podlaží | 1979 | 2 podlaží | 51 m |
| Drumul Dn 18 711, Rona de Jos 1971 · 1 podlaží | 1971 | 1 podlaží | 54 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Rona de Jos 51?
Budova Rona de Jos 51 byla postavena v roce 1958.
Kolik podlaží má budova Rona de Jos 51?
Budova Rona de Jos 51 má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Rona de Jos 51?
Katastrální číslo je 51138-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Rona de Jos 51?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Rona de Jos 51? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/4c6f944e-ec81-4e4f-8c80-fa1cec4aa292" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/4c6f944e-ec81-4e4f-8c80-fa1cec4aa292", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/4c6f944e-ec81-4e4f-8c80-fa1cec4aa292",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()