Přejít na obsah
Přihlásit se

Bisericii 519A, Repedea

Rodinný dům · Repedea · župa Maramureș

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Bisericii 519A, Repedea, župa Maramureș. Postaveno 2005, má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 51233-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
2005
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2005
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
51233-C1
ID budovy
51ad0765-a2e7-49dd-bf46-81bae35e309c
Aktualizováno
30. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Bisericii zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Bisericii
Číslo
519A
Obec
Repedea
Župa
Maramureș
PSČ
437240
Souřadnice (š, d)
47.83716, 24.40136
Budovy v ulici
108

Budovy v obci Repedea: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 36 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Repedea432 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Repedea
před rokem 1920
1
1920–1945
9
1946–1960
17
1961–1970
35
1971–1980
56
1981–1990
75
1991–2000
76
2001–2010
48 (tato budova)
2011 a později
115

Starší než 27 % z nich, novější než 62 %.

Podlaží v obci Repedea636 budov se známým údajem
Podlaží v obci Repedea
1 podlaží
418
2 podlaží
154 (tato budova)
3 podlaží
53
4 podlaží
11
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

66 % má méně podlaží, 24 % stejně.

Co přidá kompletní zpráva

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete v kompletní zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Bisericii

Adresa Postaveno Podlaží
Bisericii 520A, Repedea 1999 2 podlaží
Bisericii 523, Repedea 1970 1 podlaží
Bisericii 523A, Repedea 2008 3 podlaží
Bisericii 525A, Repedea neznámé 1 podlaží
Bisericii 508C, Repedea 1990 2 podlaží
Bisericii 530, Repedea 2007 2 podlaží
Bisericii 531, Repedea 1977 1 podlaží
Bisericii 533, Repedea 2018 3 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
nr. 527C, Repedea neznámé 2 podlaží 51 m
Sofiac 352, Repedea 1981 1 podlaží 98 m
Sofiac 353, Repedea 1998 3 podlaží 138 m
nr. 532, Repedea 2021 3 podlaží 155 m
nr. 510, Repedea 2018 3 podlaží 158 m
Tomnatic 578A, Repedea 2013 3 podlaží 181 m
Tomnatic 589, Repedea 1982 1 podlaží 187 m
Tomnatic 572, Repedea neznámé 2 podlaží 195 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Bisericii 519A, Repedea?

Budova Bisericii 519A, Repedea byla postavena v roce 2005.

Kolik podlaží má budova Bisericii 519A, Repedea?

Budova Bisericii 519A, Repedea má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Bisericii 519A, Repedea?

Katastrální číslo je 51233-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Bisericii 519A, Repedea?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Bisericii 519A, Repedea? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/51ad0765-a2e7-49dd-bf46-81bae35e309c" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Bisericii 519A za pár sekund