Přejít na obsah
Přihlásit se

Coșerelor 24, Poloboc

Rodinný dům · Poloboc · župa Neamț

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Coșerelor 24, Poloboc, župa Neamț. Má 2 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 52087-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
52087-C1
ID budovy
946873f0-c999-463e-931e-eacdc4b52111
Aktualizováno
25. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Coșerelor zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Coșerelor
Číslo
24
Obec
Poloboc
Župa
Neamț
PSČ
617382
Souřadnice (š, d)
46.75973, 26.55723
Budovy v ulici
21

Budovy v obci Rediu: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Rediu996 budov se známým údajem
Podlaží v obci Rediu
1 podlaží
889
2 podlaží
98 (tato budova)
3 podlaží
9
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

89 % má méně podlaží, 10 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Coșerelor

Adresa Postaveno Podlaží
Coșerelor 27, Poloboc 1965 1 podlaží
Coșerelor 33A, Poloboc 1978 1 podlaží
Coșerelor 40, Poloboc 1976 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
nr. 23, Poloboc 2009 1 podlaží 197 m
nr. 15, Poloboc 1996 1 podlaží 200 m
nr. 36, Poloboc 2002 1 podlaží 209 m
nr. 18, Rediu 1997 2 podlaží 215 m
nr. 7, Poloboc 1983 1 podlaží 261 m
1 Decembrie 27, Rediu 1976 1 podlaží 313 m
Botegi 4, Rediu 1976 1 podlaží 343 m
1 Decembrie 11, Rediu 1975 1 podlaží 343 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Coșerelor 24, Poloboc?

Budova Coșerelor 24, Poloboc má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Coșerelor 24, Poloboc?

Katastrální číslo je 52087-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Coșerelor 24, Poloboc?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Coșerelor 24, Poloboc? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/946873f0-c999-463e-931e-eacdc4b52111" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Coșerelor 24 za pár sekund