nr. 172, Poiana Codrului
Rodinný dům · Poiana Codrului · župa Satu Mare
- Kat. číslo101193-C2
- ID7bbd79b6
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese nr. 172, Poiana Codrului, župa Satu Mare. Postaveno 1951, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 86 m², hrubá podlahová plocha 86 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 101193-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
- Rok výstavby
- 1951
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 86
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1951
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 86
- Katastrální číslo
- 101193-C2
- ID budovy
- 7bbd79b6-ad38-4fba-84ca-27c151efe0f9
- Aktualizováno
- 28. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 86
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~259
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- 172
- Obec
- Poiana Codrului
- Župa
- Satu Mare
- PSČ
- 447112
- Souřadnice (š, d)
- 47.62692, 23.25213
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| před rokem 1920 | 1 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 16 | |
| 1946–1960 | 84 (tato budova) | |
| 1961–1970 | 147 | |
| 1971–1980 | 136 | |
| 1981–1990 | 62 | |
| 1991–2000 | 55 | |
| 2001–2010 | 3 | |
| 2011 a později | 36 |
Starší než 81 % z nich, novější než 3 %.
| 1 podlaží | 591 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 79 | |
| 3 podlaží | 16 | |
| 4 podlaží | 2 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 86 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 172, Poiana Codrului 1998 · 1 podlaží | 1998 | 1 podlaží | 5 m |
| Strada Principala 176, Poiana Codrului 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží | 41 m |
| nr. 168, Poiana Codrului 1966 · 1 podlaží | 1966 | 1 podlaží | 90 m |
| nr. 191, Poiana Codrului 1965 · 1 podlaží | 1965 | 1 podlaží | 98 m |
| nr. 156, Poiana Codrului 1977 · 1 podlaží | 1977 | 1 podlaží | 99 m |
| nr. 193, Poiana Codrului 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 107 m |
| nr. 196, Poiana Codrului 1994 · 3 podlaží | 1994 | 3 podlaží | 132 m |
| nr. 162, Poiana Codrului 1995 · 2 podlaží | 1995 | 2 podlaží | 138 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Poiana Codrului 172?
Budova Poiana Codrului 172 byla postavena v roce 1951.
Kolik podlaží má budova Poiana Codrului 172?
Budova Poiana Codrului 172 má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Poiana Codrului 172?
Katastrální číslo je 101193-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Poiana Codrului 172?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Poiana Codrului 172? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/7bbd79b6-ad38-4fba-84ca-27c151efe0f9" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/7bbd79b6-ad38-4fba-84ca-27c151efe0f9", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/7bbd79b6-ad38-4fba-84ca-27c151efe0f9",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()