Přejít na obsah
Přihlásit se

Ștefan cel Mare 10, Podeni

Rodinný dům · Podeni · župa Mehedinți

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Ștefan cel Mare 10, Podeni, župa Mehedinți. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 52 m², hrubá podlahová plocha 52 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 50935-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
52
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
52
Katastrální číslo
50935-C1
ID budovy
25e2d320-06c0-4b3c-bda5-7ba2195a06fa
Aktualizováno
30. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
52
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~157
Tvar střechy
neznámé
2 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Ștefan cel Mare zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Ștefan cel Mare
Číslo
10
Obec
Podeni
Župa
Mehedinți
PSČ
227355
Souřadnice (š, d)
44.87853, 22.52761
Budovy v ulici
16

Budovy v obci Podeni: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Podeni437 budov se známým údajem
Podlaží v obci Podeni
1 podlaží
288 (tato budova)
2 podlaží
147
3 podlaží
2
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 66 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Ștefan cel Mare

Adresa Postaveno Podlaží
Ștefan cel Mare 13, Podeni 1930 2 podlaží
Ștefan cel Mare 7, Podeni neznámé 2 podlaží
Ștefan cel Mare 4, Podeni neznámé 2 podlaží
Ștefan cel Mare 2, Podeni neznámé 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Muntelui 57, Podeni neznámé 2 podlaží 138 m
Muntelui 50, Podeni 1930 2 podlaží 143 m
Muntelui 53, Podeni 1940 2 podlaží 153 m
Muntelui 60, Podeni neznámé 2 podlaží 176 m
Zorilor 2, Podeni neznámé 2 podlaží 229 m
Muntelui 61, Podeni neznámé 1 podlaží 231 m
Muntelui 66, Podeni 1969 1 podlaží 253 m
Muntelui 65, Podeni neznámé 2 podlaží 267 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Ștefan cel Mare 10, Podeni?

Budova Ștefan cel Mare 10, Podeni má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Ștefan cel Mare 10, Podeni?

Katastrální číslo je 50935-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Ștefan cel Mare 10, Podeni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Ștefan cel Mare 10, Podeni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/25e2d320-06c0-4b3c-bda5-7ba2195a06fa" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Ștefan cel Mare 10 za pár sekund