Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Dragului 24, Plopu

Rodinný dům · Plopu · župa Prahova

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Dragului 24, Plopu, župa Prahova. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 128 m², hrubá podlahová plocha 128 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 26049-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,40 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
128
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
128
Katastrální číslo
26049-C1
ID budovy
d8b73f7c-62f1-4378-beeb-edbdaba80e6e
Aktualizováno
27. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
128
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~383
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,40 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Dragului zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Dragului
Číslo
24
Obec
Plopu
Župa
Prahova
PSČ
107405
Souřadnice (š, d)
45.01328, 26.14769
Budovy v ulici
29

Budovy v obci Plopu: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Plopu1 979 budov se známým údajem
Podlaží v obci Plopu
1 podlaží
1 693 (tato budova)
2 podlaží
247
3 podlaží
33
4 podlaží
6
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 86 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
1
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Dragului

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Dragului 24, Plopu neznámé 1 podlaží
Dragului 22, Plopu neznámé 1 podlaží
Dragului 20, Plopu neznámé 1 podlaží
Strada Dragului 28, Plopu neznámé 2 podlaží
Dragului 28, Plopu neznámé 1 podlaží
Dragului 18, Plopu neznámé 1 podlaží
Dragului 30, Plopu neznámé 2 podlaží
Strada Dragului 16, Plopu neznámé 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Plaiului 24, Plopu neznámé 2 podlaží 89 m
Strada Plaiului 11, Plopu neznámé 2 podlaží 93 m
Strada Plaiului 22, Plopu neznámé 2 podlaží 103 m
Strada Malului 1, Plopu neznámé 1 podlaží 117 m
Strada Plaiului 20, Plopu neznámé 3 podlaží 118 m
Principală 170, Plopu 2019 2 podlaží 125 m
Strada Islazului 2, Plopu neznámé 2 podlaží 135 m
Principală 172, Plopu neznámé 1 podlaží 135 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Dragului 24, Plopu?

Budova Dragului 24, Plopu má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Dragului 24, Plopu?

Katastrální číslo je 26049-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Dragului 24, Plopu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,40 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Dragului 24, Plopu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/d8b73f7c-62f1-4378-beeb-edbdaba80e6e" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Dragului 24 za pár sekund