Strada Veteranului 3, Peștera
Rodinný dům · Peștera · župa Constanța
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Veteranului 3, Peștera, župa Constanța. Postaveno 1960, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 83 m², hrubá podlahová plocha 83 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 114032-C3. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 1960
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 83
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1960
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 83
- Katastrální číslo
- 114032-C3
- ID budovy
- e3d7ba49-574a-46e1-b7c1-cd0acc9eac8f
- Aktualizováno
- 17. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 83
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~249
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Veteranului
- Číslo
- 3
- Obec
- Peștera
- Župa
- Constanța
- PSČ
- 907240
- Souřadnice (š, d)
- 44.17563, 28.13649
- Budovy v ulici
- 53
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 57 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 1 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 9 | |
| 1946–1960 | 137 (tato budova) | |
| 1961–1970 | 32 | |
| 1971–1980 | 10 | |
| 1981–1990 | 7 | |
| 1991–2000 | 18 | |
| 2001–2010 | 10 | |
| 2011 a později | 49 |
Starší než 46 % z nich, novější než 4 %.
| 1 podlaží | 2 597 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 43 | |
| 3 podlaží | 3 | |
| 4 podlaží | 2 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 98 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Veteranului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Veteranului 2, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Veteranului 4, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Veteranului 1, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Veteranului 5, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Veteranului 6, Peștera 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží |
| Strada Veteranului, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Veteranului 7, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Veteranului 8, Peștera 2010 · 2 podlaží | 2010 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Florilor 67, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 54 m |
| Strada Florilor 142, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 56 m |
| Strada Florilor 140, Peștera 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 74 m |
| Strada Florilor 65, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 86 m |
| Strada Viorelelor 9, Peștera 1996 · 2 podlaží | 1996 | 2 podlaží | 113 m |
| Strada Izvorului 56, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 113 m |
| Strada Izvorului 60, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 115 m |
| Strada Izvorului 99, Peștera 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 118 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Veteranului 3, Peștera?
Budova Strada Veteranului 3, Peștera byla postavena v roce 1960.
Kolik podlaží má budova Strada Veteranului 3, Peștera?
Budova Strada Veteranului 3, Peștera má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Veteranului 3, Peștera?
Katastrální číslo je 114032-C3. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Veteranului 3, Peștera?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Veteranului 3, Peștera? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e3d7ba49-574a-46e1-b7c1-cd0acc9eac8f" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e3d7ba49-574a-46e1-b7c1-cd0acc9eac8f", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e3d7ba49-574a-46e1-b7c1-cd0acc9eac8f",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()