Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Nr. 3 366, Măderat

Rodinný dům · Măderat · župa Arad

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Nr. 3 366, Măderat, župa Arad. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 104 m², hrubá podlahová plocha 104 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 300375-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
104
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
104
Katastrální číslo
300375-C1
ID budovy
00bc3e41-6d46-4f9d-8b40-62e704caf59a
Aktualizováno
10. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
104
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~313
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Nr. 3 zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Nr. 3
Číslo
366
Obec
Măderat
Župa
Arad
PSČ
315601
Souřadnice (š, d)
46.30282, 21.71228
Budovy v ulici
118

Budovy v obci Pâncota: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Pâncota1 325 budov se známým údajem
Podlaží v obci Pâncota
1 podlaží
1 090 (tato budova)
2 podlaží
204
3 podlaží
26
4 podlaží
2
5 podlaží
3
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 82 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Nr. 3

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Nr. 3 368, Măderat neznámé 1 podlaží
Strada Nr. 3 359, Măderat neznámé 2 podlaží
Strada Nr. 3 386, Măderat neznámé 1 podlaží
Strada Nr. 3 392, Măderat 1992 1 podlaží
Strada Nr. 3 339ab, Măderat neznámé 1 podlaží
Strada Nr. 3 397, Măderat neznámé 1 podlaží
Strada Nr. 3 398, Măderat 1962 1 podlaží
Strada Nr. 3 410, Măderat neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Nr. 4 241, Măderat neznámé 2 podlaží 117 m
nr. 244A, Măderat neznámé 1 podlaží 174 m
Strada Nr. 4 235, Măderat neznámé 1 podlaží 182 m
Strada Nr. 4 244, Măderat neznámé 1 podlaží 186 m
Strada Nr. 4 218, Măderat neznámé 1 podlaží 194 m
Strada Nr. 4 217, Măderat neznámé 1 podlaží 205 m
nr. 494, Măderat neznámé 2 podlaží 205 m
Strada Nr. 4 246, Măderat neznámé 1 podlaží 205 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Nr. 3 366, Măderat?

Budova Strada Nr. 3 366, Măderat má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Nr. 3 366, Măderat?

Katastrální číslo je 300375-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Nr. 3 366, Măderat?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Nr. 3 366, Măderat? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/00bc3e41-6d46-4f9d-8b40-62e704caf59a" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Nr. 3 366 za pár sekund