Přejít na obsah
Přihlásit se

132 29, Oșorhei

Rodinný dům · Oșorhei · župa Bihor

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese 132 29, Oșorhei, župa Bihor. Postaveno 2015, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 103 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~206 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 55073-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
2015
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
103
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2015
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
~206
Katastrální číslo
55073-C1
ID budovy
6d7f8f7d-15c9-4389-a2e4-e354887fed4e
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
103
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~616
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice 132 zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
132
Číslo
29
Obec
Oșorhei
Župa
Bihor
PSČ
417360
Souřadnice (š, d)
47.04764, 22.04478
Budovy v ulici
19

Budovy v obci Oșorhei: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 71 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Oșorhei2 463 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Oșorhei
před rokem 1920
14
1920–1945
75
1946–1960
199
1961–1970
305
1971–1980
195
1981–1990
97
1991–2000
203
2001–2010
104
2011 a později
1 271 (tato budova)

Novější než 48 %.

Podlaží v obci Oșorhei3 171 budov se známým údajem
Podlaží v obci Oșorhei
1 podlaží
2 422
2 podlaží
675 (tato budova)
3 podlaží
72
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
1
10 a více podlaží
0

76 % má méně podlaží, 21 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici 132

Adresa Postaveno Podlaží
132 31, Oșorhei 2018 1 podlaží
132 25, Oșorhei 2014 1 podlaží
132 21, Oșorhei 2013 2 podlaží
132 19, Oșorhei 2014 2 podlaží
132 18, Oșorhei 2022 2 podlaží
132 17, Oșorhei 2024 1 podlaží
132 14, Oșorhei 2015 1 podlaží
Strada 132 12, Oșorhei 2022 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
133 3, Oșorhei 2026 1 podlaží 25 m
Strada 133 1, Oșorhei neznámé 2 podlaží 38 m
Strada 133 7, Oșorhei 2021 1 podlaží 44 m
133 4, Oșorhei 2014 2 podlaží 55 m
133 6, Oșorhei 2016 2 podlaží 55 m
Strada 1 270, Oșorhei 2025 1 podlaží 64 m
Strada 1 268, Oșorhei 1958 1 podlaží 84 m
Strada 1 278, Oșorhei 2000 3 podlaží 85 m

Otázky

Kdy byla postavena budova 132 29, Oșorhei?

Budova 132 29, Oșorhei byla postavena v roce 2015.

Kolik podlaží má budova 132 29, Oșorhei?

Budova 132 29, Oșorhei má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy 132 29, Oșorhei?

Katastrální číslo je 55073-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese 132 29, Oșorhei?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově 132 29, Oșorhei? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/6d7f8f7d-15c9-4389-a2e4-e354887fed4e" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro 132 29 za pár sekund