Ciucului 16, Oradea
Rodinný dům · Oradea · župa Bihor
- Kat. číslo166257-C1
- ID8b68ddfe
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Ciucului 16, Oradea, župa Bihor. Postaveno 1935, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 193 m², hrubá podlahová plocha 193 m². Katastrální číslo: 166257-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
- Rok výstavby
- 1935
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 193
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1935
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 193
- Katastrální číslo
- 166257-C1
- ID budovy
- 8b68ddfe-d534-4f83-a9c4-a4c009620482
- Aktualizováno
- 29. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 193
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Ciucului
- Číslo
- 16
- Obec
- Oradea
- Župa
- Bihor
- PSČ
- 410133
- Souřadnice (š, d)
- 47.10153, 21.88766
- Budovy v ulici
- 29
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 92 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 392 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 639 (tato budova) | |
| 1946–1960 | 1 038 | |
| 1961–1970 | 1 026 | |
| 1971–1980 | 1 030 | |
| 1981–1990 | 554 | |
| 1991–2000 | 819 | |
| 2001–2010 | 1 121 | |
| 2011 a později | 5 863 |
Starší než 92 % z nich, novější než 3 %.
| 1 podlaží | 10 220 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 5 708 | |
| 3 podlaží | 2 146 | |
| 4 podlaží | 332 | |
| 5 podlaží | 120 | |
| 6 podlaží | 48 | |
| 7 podlaží | 33 | |
| 8 podlaží | 8 | |
| 9 podlaží | 14 | |
| 10 a více podlaží | 69 |
0 % má méně podlaží, 55 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Ciucului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Ciucului 16A, Oradea 1965 | 1965 | neznámé |
| Ciucului 14, Oradea 1999 · 2 podlaží | 1999 | 2 podlaží |
| Ciucului 14A, Oradea 2019 · 2 podlaží | 2019 | 2 podlaží |
| Ciucului 19, Oradea 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží |
| Ciucului 12, Oradea 1974 · 2 podlaží | 1974 | 2 podlaží |
| Ciucului 22, Oradea 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Ciucului 7, Oradea 1908 · 1 podlaží | 1908 | 1 podlaží |
| Ciucului 4, Oradea 1997 · 2 podlaží | 1997 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Dornei 13A, Oradea 2021 · 1 podlaží | 2021 | 1 podlaží | 43 m |
| Dornei 11, Oradea 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 48 m |
| Inului 7C, Oradea 2018 · 2 podlaží | 2018 | 2 podlaží | 64 m |
| Inului 7B, Oradea 2018 · 2 podlaží | 2018 | 2 podlaží | 68 m |
| Dornei 15, Oradea 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží | 74 m |
| Dornei 24, Oradea 2018 · 1 podlaží | 2018 | 1 podlaží | 74 m |
| Dornei 9, Oradea 1970 | 1970 | neznámé | 81 m |
| Strada Dornei 15A, Oradea 2025 · 1 podlaží | 2025 | 1 podlaží | 86 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Ciucului 16, Oradea?
Budova Ciucului 16, Oradea byla postavena v roce 1935.
Kolik podlaží má budova Ciucului 16, Oradea?
Budova Ciucului 16, Oradea má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Ciucului 16, Oradea?
Katastrální číslo je 166257-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Ciucului 16, Oradea?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Ciucului 16, Oradea? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/8b68ddfe-d534-4f83-a9c4-a4c009620482" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/8b68ddfe-d534-4f83-a9c4-a4c009620482", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/8b68ddfe-d534-4f83-a9c4-a4c009620482",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()